poniedziałek, 13 września 2021 11:15

Budowa obwodnicy Tuchowa trwa. Przed kierowcami kolejne utrudnienia

Autor Aleksandra Tokarz
Budowa obwodnicy Tuchowa trwa. Przed kierowcami kolejne utrudnienia

Prace przy budowie obwodnicy Tuchowa postępują. Przed kierowcami jednak kolejna zmiana organizacji ruchu i kolejne utrudnienia, które są z tym związane. Nie potrwają one jednak długo.

W dniach 13-17 września wykonawca obwodnicy Tuchowa planuje wprowadzić zmianę organizacji ruchu na ul. Ryglickiej, Tarnowskiej oraz Mickiewicza.

Na ul. Ryglickiej oraz Mickiewicza (wjazd do Tuchowa od strony Dąbrówki Tuchowskiej) ruch samochodowy zostanie skierowany na budowane rondo, ruch wahadłowy nadal będzie obowiązywał. Prace budowlane zostaną przeniesione na fragmenty ronda, przez które do tej pory odbywał się ruch samochodowy.

Na ul. Tarnowskiej (przy moście na rzece Białej) wykonawca będzie prowadził prace związane z wykonaniem podbudowy pod nowe rondo. W tym miejscu można spodziewać się dużych utrudnień w ruchu.

- Prosimy kierowców o ostrożną jazdę oraz dostosowanie się do instrukcji wydawanych przez osoby kierujące ruchem. Prosimy również o szczególne zwracanie uwagi na pieszych - apeluje tuchowski samorząd.

inf./fot. UM Tuchów

Tarnów - najnowsze informacje