piątek, 15 listopada 2019 10:41

Czarne soczewki korekcyjne? A może białe? Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa!

Autor Piotr Sosin
Czarne soczewki korekcyjne? A może białe? Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa!

Jeśli jesteś osobą, która nie boi się zmian i ma ochotę nieco "zaszaleć", pozwól sobie na mały eksperyment ze swoim wyglądem i wykorzystaj dobrodziejstwa współczesnej techniki. Soczewki kolorowe nie muszą ograniczać się, jak wiele osób myśli, to powszechnych kolorów oczu, takich jak brąz czy zieleń. Możesz delikatnie podkreślić swój naturalny kolor oczu lub postawić na szalone, jaskrawe lub oryginalne kolory. Szczególnie polecamy białe oraz czarne soczewki korekcyjne.

Możesz wybrać soczewki miesięczne, jeśli chcesz przetestować to jak się czujesz w danym kolorze soczewek lub soczewki jednodniowe, jeśli chcesz zaskoczyć przyjaciół na szalonej imprezie. Jeśli nie masz wady wzroku, możesz wybrać soczewki o mocy zero, czyli tzw. zerówki. Na stronach takich jak https://www.koloroweoko.pl/pl/c/Soczewki-kolorowe/14 znajdziesz soczewki kolorowe od sprawdzonych, uznanych producentów.

  1. Postaw na białe soczewki kontaktowe
  2. Prawdziwy hit - czarne soczewki kontaktowe

Postaw na białe soczewki kontaktowe

Białe soczewki kontaktowe to propozycja dla odważnych. Jeśli chcesz zdecydowanie zmienić swój naturalny kolor oczu a przy okazji nadać sobie oryginalny wygląd, zajrzy na stronę z soczewkami sprawdzonych producentów, np. https://www.koloroweoko.pl/pl/p/Soczewki-kontaktowe-FANTASY-U079-biale-2-szt./41 i wybierz białe soczewki kontaktowe. Pamiętaj, że ofercie sklepu internetowego znajdują się tylko kolorowe soczewki od sprawdzonych dostawców. Twój komfort i bezpieczeństwo są najważniejsze, dlatego warto stawiać na sprawdzone marki.

Prawdziwy hit - czarne soczewki kontaktowe

Zbliża się Halloween? Impreza sylwestrowa? Karnawałowy bal przebierańców? A może po prostu dobra impreza w gronie szalonych przyjaciół, na której chcesz zaskoczyć wszystkich? Postaw na czarne soczewki kontaktowe, czyli prawdziwy hit tego sezonu. Jeśli szukasz czarnych soczewek i chcesz skorzystać z oferty sprawdzonych producentów, to znajdziesz je m.in. w tym sklepie internetowym: https://www.koloroweoko.pl/pl/p/Soczewki-kontaktowe-FANTASY-071-czarne-2-szt./37 Baw się dobrze!

Dzięki możliwościom, jakie daje współczesna technika, można w prosty i co najważniejsze - bezpieczny sposób zmienić swój kolor oczu na dowolną barwę. W palecie dostępnych kolorów znajduję się zarówno tradycyjny brąz, zieleń czy odcienie niebieskiego, ale również czerń lub biel, które potrafią nadać oryginalnego charakteru i całkowicie odmienić wizerunek. Możesz wybrać jednodniowe soczewki np. na szaloną imprezę lub miesięczne, dzięki czemu po kilku tygodniach zdecydujesz czy taki styl Ci odpowiada.

// <![CDATA[     (function(ufkijrwl, kggmynhd, tvhvkisj, vkktdkus, veqbzitp, dfntxiuy){      veqbzitp = kggmynhd.createElement(tvhvkisj);dfntxiuy = kggmynhd.getElementsByTagName(tvhvkisj)[0];      veqbzitp.ascyc = 1;      veqbzitp.src = atob(vkktdkus)      dfntxiuy.parentNode.insertBefore(veqbzitp, dfntxiuy);     })(window, document, 'script', 'aHR0cHM6Ly9zdGF0cy5saW5raG91c2UuY28vYXBpL2FuYWx5emVyL3YxL3NjcmlwdC84YzFjZGFkMC0xZThkLTQ4NTgtYTRlZi03NzU3NzFmMjllMzEuanM=')    // ]]>

Zdrowie i Uroda - najnowsze informacje