czwartek, 14 lipca 2022 13:06

Dlaczego warto wybrać się na urlop do Mechelinek?

Autor Artykuł sponsorowany
Dlaczego warto wybrać się na urlop do Mechelinek?

Planujesz wypoczynek w województwie pomorskim, ale nie masz jeszcze jasno sprecyzowanego kierunku? To się doskonale składa. Apartamenty w Mechelinkach to świetna propozycja dla osób lubiących aktywny, jak i pasywny wypoczynek. Dzięki położeniu nad zatoką każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawdź, dlaczego warto obrać tę lokalizację.

Urlop w Mechelinkach - dlaczego warto?

Zapewne zastanawiasz się, dlaczego to właśnie ta nadmorska wieś miałaby stać się celem Twojej podróży. Choć Mechelinki wydają się niepozorne, to jednak na ich terenie znajduje się kilka wartych uwagi miejsc. Jednym z nich jest klimatyczne molo, którym można spacerować o każdej porze dnia, a wieczorami obserwować niesamowite zachody słońca. Jeśli lubisz aktywny wypoczynek, koniecznie zaplanuj dłuższy czas na wizytę w Rezerwacie Przyrody Mechelińskie Łąki. To niesamowity spacer, który pozwoli zregenerować siły i pozachwycać się pięknej przyrody. Warto zajrzeć także do Przystani Rybackiej, czy na mecheliński klif. Jak widzisz, w samej wsi jest już wiele atrakcji, nie wspominając o aktywnym plażowaniu. Jest to także świetna baza wypadowa na wycieczki do takich miast, jak Gdynia, Rewa, Rumia, czy Rzucewo.

Apartamenty w Mechelinkach

Nocleg, jakim są apartamenty w Mechelinkach posiada rozbudową infrastrukturę wewnątrz pomieszczeń. Są one różnej wielkości, od 24 do 38 m2, więc w zależności od tego, jak liczną grupą wybieracie się na urlop, znajdziecie coś dla siebie. W każdym mieszkaniu znajduje się prywatna łazienka oraz taras, gdzie można posilić się na świeżym powietrzu o dowolnej porze dnia. Dzięki położeniu nad zatoką także spacery nie będą żadną przeszkodą, a jeśli zapragniemy zmian, możemy wybrać się na wycieczkę do jednego z okolicznych miast. Każdy apartament jest wyposażony w suszarkę, pralkę, bezpłatne Wi-Fi, kuchnię, windę oraz parking zewnętrzny. Dzięki temu nie musimy martwić się o miejsce parkingowe, jeśli na urlop wybieramy się samochodem. Wszystkie apartamenty w Mechelinkach są położone bardzo blisko siebie, dzięki czemu na wypoczynek możemy wybrać się większą grupą. Przystanek PKS jest położony kilka minut od miejsca noclegowego. Szeroki wybór apartamentów znajdziesz na stronie https://www.blueapart.pl/apartamenty/mechelinki.

Poznaj piękną i różnorodną Polskę

Polska jest różnorodna i warto odkryć jej nowe dla nas regiony. Same Mechelinki, o czym już wspomnieliśmy mają wiele atrakcji blisko natury. Jeśli jednak szukasz zgiełku większego miasta, wówczas wybierz się na wycieczkę do Gdyni. Na uwagę zasługuje tamtejsze Muzeum Motoryzacji, idealne dla fanów starych i nowszych samochodów. Można także przespacerować się nad Klif Gdynia Orłowo, skąd rozpościerają się piękne widoki na okolicę. Jeżeli zaś lubisz przyrodę i zwierzęta, obowiązkowym punktem w czasie pobytu w apartamentach w Mechelinkach będzie wybranie się do Lemur Park w Rumii, gdzie o określonych godzinach odbywa się karmienie lemurów, kangurów. Na miejscu są także króliki i inne zwierzęta, które bez przeszkód można głaskać i dotykać. Jak widzisz, urlop w Mechelinkach to doskonały pomysł. Czas na wybór terminu wyjazdu.

Turystyka

Turystyka - najnowsze informacje