piątek, 19 czerwca 2020 06:59

Efekt jak po domowych rewolucjach? Z meblini.pl to możliwe!

Autor Głos 24
Efekt jak po domowych rewolucjach? Z meblini.pl to możliwe!

Planując remont, bardzo często poszukujemy inspiracji w czasopismach wnętrzarskich, czy tak popularnych ostatnio programach telewizyjnych. Jest to dobry trop – sprawdzone rozwiązania są bezpieczniejsze, a ponadto na ekranie możemy zobaczyć efekt końcowy i jeszcze przed rozpoczęciem remontu zdecydować, czy dana koncepcja nam się spodoba. Jest to istotne, gdyż jak wiadomo prace remontowe pochłaniają sporą część budżetu domowego. Warto zatem dobrze się przygotować i zapoznać z koncepcją nowej aranżacji. W poniższym artykule podpowiadamy, jak przeprowadzić własne domowe rewolucje z meblini.pl.

1. Meble – podstawa każdej aranżacji

2. Domowe rewolucje po Twojemu? Z meblini.pl to się uda!

Meble – podstawa każdej aranżacji

Warto pamiętać, co stanowi niejako trzon nowej aranżacji. Są to przede wszystkim meble i szafy. To one tworzą bowiem całą kompozycję, nadają pomieszczeniu charakteru i stanowią tło dla wszelkich dekoracji. Aby dokonać wyboru odpowiednich mebli, warto zapoznać się z ofertą sklepu internetowego meblini.pl. Warto wiedzieć, że z oferty sklepu skorzystała także Dorota Szelągowska – prowadząca program Domowe Rewolucje. W premierowym odcinku 4. sezonu można było zobaczyć półkotapczan, który brał udział w domowych rewolucjach. Oferta sklepu obejmuje jednak także inne meble, za pomocą których można stworzyć kompletną aranżację salonu, sypialni, czy też pokoju nastolatka.

Domowe rewolucje po Twojemu? Z meblini.pl to się uda!

Program telewizyjny to doskonała inspiracja. Ponadto możliwe jest przeniesienie gotowych rozwiązań wprost do swojego domu czy mieszkania. Jeśli na przykład spodobały ci się widoczne w odcinku meble, takie same możesz nabyć w sklepie internetowym. Co istotne – za pośrednictwem programu telewizyjnego można dokładnie zapoznać się ze specyfiką konkretnego modelu mebla i wówczas podjąć decyzję o jego kupnie. Przykładowo; we wspomnianym odcinku brał udział półkotapczan Concept Pro CP-03 i taki sam model można nabyć w sklepie.

Podobnie rzecz ma się z szafami czy innymi meblami. Warto zatem śledzić pojawiające się w mediach artykuły, magazyny wnętrzarskie czy też programy telewizyjne. Jest to bowiem ogromne ułatwienie. Zwłaszcza dla kogoś, kto nie czuje się na siłach, by samodzielnie opracować aranżację wnętrza, a pragnie mieć nowoczesny i ponadczasowy wystrój. Przeprowadzenie własnych domowych rewolucji wcale nie jest takie trudne, jak się wydaje. Wystarczy dobrać odpowiednie meble, a potem uzupełnić aranżację stosownymi dodatkami i dekoracjami.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje