piątek, 2 sierpnia 2019 11:05

Fame MMA. 3 najciekawsze walki

Autor Piotr Sosin
Fame MMA. 3 najciekawsze walki

Fame MMA zmieniło nasz sposób myślenia o mieszanych sztukach walki i wprowadziło do naszego kraju pojęcie freak fight. W oczekiwaniu na piątą edycję gali, przypominamy najciekawsze walki z poprzednich.

  1. Fame MMA 1: Daniel Magical vs Adrian Polak
  2. Fame MMA 2: Bonus BGC vs Sebastian Nowak
  3. Fame MMA 3: Linkimaster vs Esmeralda Godlewska

Fame MMA okazało się jednym z największych sukcesów, jakie w ostatnich latach odnotowano w polskiej branży rozrywkowej. Pomysł na pozór wydawał się dość ryzykowny – organizacji gali mieszanych sztuk walki, na której zamiast profesjonalnych sportowców, swoje umiejętności mieli zaprezentować internetowi celebryci, często budzący skrajne emocje i rzadko kojarzący się ze sportem. Widzowie jednak wykazali ogromne zainteresowanie zawodami, czego wynikiem była organizacja trzech kolejnych widowisk. Wspólnie z https://lvbet.pl przypominamy walki, które podczas minionych czterech edycji budziły największe emocje.

Fame MMA 1: Daniel Magical vs Adrian Polak

Przed pierwszą galą Fame MMA najwięcej osób czekało na pewno na pojedynek, który mieli stoczyć między sobą Daniel Magical i Adrian Polak. Nie da się ukryć, że przyczyną ogromnego zainteresowania tym starciem był pierwszy z rywali, który wówczas święcił triumfy popularności dzięki swoim kontrowersyjnym transmisjom na żywo. Tę walkę torunianin przegrał na punkty, ale nie zniechęciło go to przed występem na kolejnej edycji, podczas której przegrał z Rafonixem przez nokaut, a swoją przygodę z MMA zakończył złamaniem nogi.

Fame MMA 2: Bonus BGC vs Sebastian Nowak

Druga edycja Fame MMA to jednak nie tylko pojedynek Magicala i Rafonixa. Równie duże emocje budziła też walka Bonusa BGC z Sebastianem „Ztrollowanym” Nowakiem. W tym przypadku magnesem na fanów okazał się poznański celebryta z poznańskiego Łazarza Bonus BGC, który wsławił się swoimi dość nieudolnymi próbami hip hopowymi. Jak się okazało, talentu zabrakło mu również w mieszanych sztukach walki, bo swoją pierwszą walkę przegrał. Historia powtórzyła się podczas kolejnej edycji, kiedy poznaniak uległ swojemu następnemu rywalowi – Taxi Złotówie.

Fame MMA 3: Linkimaster vs Esmeralda Godlewska

Trzecia edycja Fame MMA wprowadziła dużą nowość. Chodzi o walkę stoczoną tylko przez kobiety. Podczas trzeciej gali w oktagonie spotkały się Marta Linkiewicz (występująca pod pseudonimem Linkimaster) oraz Esmeralda Godlewska. Obie już wcześniej budziły spore kontrowersje, więc ogromne zainteresowanie ich starciem nie powinno dziwić. Pojedynek zakończył się szybkim zwycięstwem Marty Linkiewicz, która jednak w kolejnej odsłonie Fame MMA przegrała z Anielą Bogusz, w internecie znaną przede wszystkim jako Sexmasterka.

Sport - najnowsze informacje