środa, 16 września 2020 06:52

Fotoobraz - ozdoba pasująca do każdego wnętrza

Autor Artykuł sponsorowany
Fotoobraz - ozdoba pasująca do każdego wnętrza

Trudno znaleźć gotowy obraz, który idealnie pasowałby do wystroju mieszkania lub domu. Nawet jeżeli uda się wybrać coś odpowiedniego, trzeba się liczyć z tym, że ze względu na masową produkcję podobna ozdoba może wisieć u wielu innych osób.

  1. Zdjęcie wydrukowane na płótnie
  2. Gotowa baza zdjęć
  3. Gdzie zamówić fotoobraz?

Jeżeli więc ktoś ceni sobie oryginalne dekoracje, takie rozwiązanie na pewno nie będzie dla niego satysfakcjonujące. Na szczęście można skorzystać z możliwości zamówienia fotoobrazów, które są wykonywane ze zdjęć wysłanych przez klientów.

Zdjęcie wydrukowane na płótnie

Trudno wyobrazić sobie bardziej spersonalizowaną dekorację niż obraz wydrukowany w wysokiej rozdzielczości na eleganckim płótnie, na którym znajdzie się zdjęcie przedstawiające całą rodzinę. Może to być na przykład fotografia z wakacji, która przypomni wam o radości ze wspólnie spędzonego czasu. Wielu klientów korzysta z tej usługi wtedy, gdy szuka prezentu dla bliskich. W końcu obraz ze zdjęciami rodzinnymi sprawdzi się jako prezent niezależnie od okazji i można go wręczyć rodzicom, dziadkom lub ukochanej osobie. Wiele inspiracji znajdziesz w zakładce obrazy na płótnie, gdzie dostępne są zdjęcia z takich kategorii jak zwierzęta, abstrakcja, miasta, mapy, martwa natura oraz obrazy drukowane patriotyczne. Możesz też przeglądać przygotowane propozycje według pomieszczenia, do którego chcesz powiesić obraz. Niezależnie od tego, czy zamówisz wspólne zdjęcia na płótnie, czy obraz z jednego z wielu zdjęć dostępnych w bazie, na pewno będziesz zadowolony z jakości.

Gotowa baza zdjęć

Jeżeli z jakiegoś powodu nie chcesz wieszać obrazów wykonanych z prywatnych fotografii, zawsze możesz skorzystać z bogatej bazy zdjęć. Znajdują się w niej piękne widoki, słynne zabytki, krajobrazy, zwierzęta i wiele innych motywów. Porządnie wykonane fotoobrazy można zamawiać w różnych rozmiarach, co pozwala je idealnie dopasować do danego pomieszczenia. Firma wykonująca takie wydruki korzysta z nowoczesnego sprzętu, co przekłada się na wysoką jakość. Nadruki są trwałe, więc nie będziesz się musiał martwić, że za jakiś czas wyblakną kolory.

Gdzie zamówić fotoobraz?

Duży wybór gotowych fotoobrazów znajdziesz na stronie GaleriaDruku, gdzie możesz też zamówić wykonanie takiej ozdoby z przesłanych zdjęć. Wszystkie zamówienia realizowane są w ciągu 72 godzin, ale jeżeli zależy ci na czasie, możesz wybrać ekspresową realizację. Wówczas twój obraz zostanie wykonany w ciągu 24 godzin, dzięki czemu zdążysz dostać go na czas, aby wręczyć bliskiej osobie.

Technologia - najnowsze informacje