wtorek, 9 listopada 2021 12:06

Gala Suzuki Boxing Night IX w sobotę 13 listopada w Myślenicach!

Autor Norbert Kwiatkowski
Gala Suzuki Boxing Night IX w sobotę 13 listopada w Myślenicach!

W sobotę 13 listopada w Myślenicach koło Krakowa odbędzie się gala boksu olimpijskiego „Suzuki Boxing Night 9. To wspólny projekt Polskiego Związku Bokserskiego i wspierającej krajowe pięściarstwo olimpijskie firmy Suzuki Motor Poland.

Niemalże w przededniu Mistrzostw Polski Seniorów i Seniorek w Wałbrzychu (woj. dolnośląskie), w małopolskich Myślenicach dojdzie do szóstej w tym roku i dziewiątej w historii gali cyklu Suzuki Boxing Night. Transmisja w TVP Sport. Bilety w cenie 50 zł można nabyć w recepcji lub sekretariacie hali widowiskowo-sportowej Sport Myślenice przy ul. Zdrojowej 9 w Myślenicach, która będzie areną zmagań bokserów.

Już wkrótce przedstawimy szczegółowy plan walk „Suzuki Boxing Night 9”.

Wiele ciekawego będzie się działo w ostatnich tygodniach 2021 roku w polskim i zagranicznym boksie olimpijskich. Zaraz po gali w Myślenicach, w dniach 14 – 19 listopada na ringu w wałbrzyskim Centrum Sportowo-Rekreacyjnym „Aqua Zdrój” wyłonienie zostaną medaliści i medalistki XCII Mistrzostw Polski Seniorów i XXI Mistrzostw Polski Seniorek.

W grudniu turecki Stambuł będzie gospodarzem Mistrzostw Świata Seniorek, gdzie wystąpi reprezentacja prowadzona przez trenerką Karolinę Michalczuk.

Źródło i foto: Urząd Miasta i Gminy Myślenice

Myślenice - najnowsze informacje