środa, 4 września 2019 11:49

Galeria Bronowice w Krakowie - zobacz, czym Cię zaskoczy!

Autor Artykuł sponsorowany
Galeria Bronowice w Krakowie - zobacz, czym Cię zaskoczy!

Obecnie galerie handlowe nie przyciągają swoich klientów tylko za pomocą dużej ilości sklepów i punktów usługowych na ich terenie czy licznymi promocjami. Coraz większa liczba osób zwraca uwagę na to, jakie inne, dodatkowe możliwości, oferuje dane centrum handlowe. Dzisiaj przyjrzymy się dokładnie Galerii Bronowie, znajdującej się oczywiście w Krakowie, która ma do zaoferowania swoim gościom naprawdę sporo.

Nieoczywiste rozwiązania sprawiają, że dana galeria jest dla odwiedzających znacznie bardziej atrakcyjna. W końcu podobne sklepy dość łatwo znaleźć w różnych centrach, a brak jednego czy dwóch wcale nie musi być decydujący. Chociaż na terenie Galerii Bronowice ilość zarówno sklepów, jak i punktów usługowych jest naprawdę imponująca, to warto również zwrócić uwagę na inne dodatki, które są nam oferowane.

Punkt Adopcji Roślin

Jest to jedna z nowości w Galerii Bronowice, funkcjonuje bowiem od 3 lipca. Jest ona dostępna dla wszystkich gości Galerii na poziomie +1, w jednym z pomieszczeń coworkingu, do którego przejdziemy w dalszej części naszego materiału. Punkt Adopcji Roślin jest przeznaczony albo dla osób, które przestają mieć możliwość dalszego opiekowania się swoimi roślinami, albo dla osób, które ich szukają.

https://galeriabronowice.pl/

Zmiana zamieszkania lub nawet miast sprawia, że często musimy pozbyć się naszych kwiatów – pomimo tego, że często spędziły z nami całe lata. Zamiast wyrzucać je na śmietnik czy pozostawiać w jego okolicy, z nadzieją, że ktoś go jednak weźmie, najlepiej zostawić go właśnie w Punkcie Adopcji Roślin. Odwiedzają go również osoby, które chcą pozyskać nowe kwiaty, lecz niekoniecznie chcą je kupować – jest to typowa sytuacja win-win, w której obie strony zyskują. Wspaniałe jest to, że połączone zostały one właśnie przez Galerię Bronowice – to rozwiązanie naprawdę innowacyjne, którego próżno szukać w innych popularnych centrach handlowych.

Punkt Obsługi Mieszkańców Miasta Krakowa

Oto kolejne rozwiązanie, którego próżno szukać w większości innych centrów handlowych w Krakowie. Galeria Bronowice jest pierwszym z nich, w których zostało one zastosowane. Punkt Obsługi Mieszkańców jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą lub muszą udać się do Urzędu Miasta. Często zarówno jego lokalizacja, jak również godziny pracy nie są przystępne dla wielu mieszkańców Krakowa. W takim przypadku idealnym rozwiązaniem okazują się właśnie Punkty Obsługi znajdujące się w Galerii. Można w nich m.in. wymeldować się lub zameldować, złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego, zarejestrować pojazd, złożyć wniosek o wydanie prawa jazy czy nawet założyć działalność gospodarczą! Dodatkowo, w obu punktach w Galerii możemy liczyć na kilka otwartych okienek oraz działanie w godzinach 10.00-18.00, co ważne, również w soboty! Będzie to wiec opcja odpowiednia dla osób, które w tygodniu w podanych godzinach po prostu pracują. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na korzystanie właśnie z Punktów Obsługi Mieszkańca, zamiast udawać się do standardowych urzędów.

Czas na odrobinę sztuki!

Galeria Bronowice jest również miejscem, w którym udało się wygospodarować przestrzeń na prezentację sztuki w najlepszym wydaniu. Akademia w Bronowicach jest miejscem, gdzie jej wielbiciele mogą liczyć na wspaniałe dzieła studentów oraz absolwentów krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Od sierpnia dostępna jest nowa wystawa - „Art_Up” – została ona przygotowana przez tegorocznych absolwentów ASP. Znajdziemy tam działa, które zaliczają się nie tylko do malarstwa, ale również grafiki czy rzeźby. Więcej o nowej wystawie można dowiedzieć się pod adresem https://galeriabronowice.pl/wydarzenia/3605-nowa-wystawa-w-akademii-w-bronowicach-art-up - zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz oczywiście do odwiedzenia wystawy!

Biuro coworkingowe

Jest to również rozwiązanie, które nie jest popularne w innych krakowskich centrach handlowych. W Galerii Bronowice korzysta z niego jednak bardzo wiele osób – na tyle dużo, że często kończą się dostępne miejsca, dlatego zachęcamy do tego, by coworking odwiedzać jak najwcześniej. Standardowo biura coworkingowe dostępna są w Krakowie, jednak wynajęcie w nich biurka kosztuje zazwyczaj kilkaset złotych miesięcznie. W Galerii są one jednak dostępne za darmo i każdy może zdecydować się na pracę lub naukę w naprawdę komfortowych warunkach, jednocześnie nie płacąc za nie nawet złotówki. Na gości czekają wygodne fotele oraz biurka, a do tego dostęp do internetu, ksera czy faxu. Coworking w Galerii Bronowice jest idealną opcją dla osób, które chcą się pouczyć, pracują zdalnie lub są freelancerami i szukają miejsca do wygodnej pracy. Jeżeli zaliczacie się do którejś z tych grup – koniecznie sprawdźcie, co oferuje Wam Galeria!

Kino Mikro – galerie handlowe to nie tylko multipleksy

W Galerii Bronowice mamy dostęp również kina, chociaż jest to jedno z tych, które są naprawdę bardzo kameralne – w tym przypadku możemy liczyć na około 30 miejsc. Olbrzymim plusem kina Mikro jest jednak fakt, że możemy tutaj liczyć na off-owy repertuar, do którego zaliczać się będzie nie tylko kino europejskie, ale również to artystyczne czy nagradzane na naprawdę wielu festiwalach. W kinie tym możemy również liczyć na znakomity repertuar przeznaczony dla osób najmłodszych. Pełen repertuar zawsze można sprawdzić pod adresem https://galeriabronowice.pl/sklepy-zakupy/131-kino-mikro, do czego zachęcamy zawsze przed odwiedzeniem Galerii – może się bowiem okazać, że trafimy na film, który nie tylko chcemy obejrzeć, ale jest on niemal niedostępny w innych kinach!

Oczywiście jest to tylko fragment naprawdę szerokiej oferty, którą przygotowała dla nas Galeria Bronowice. Więcej o niej można dowiedzieć się pod adresem https://galeriabronowice.pl/rozrywka oraz https://galeriabronowice.pl/uslugi. Jedno jest jednak pewne - oferta ta jest nie tylko bardzo trakcyjna, ale również cały czas się rozwija. Wielu klientów Galerii decyduje się na jej odwiedzenie m.in. z powodu na tak niestandardowe rozwiązania, które są tak atrakcyjne – dlatego warto poznać je wszystkie! W końcu często to nie tylko wygodna, lecz również ogromna oszczędność – w końcu, w jakim innym miejscu znajdziemy darmowy, komfortowy coworking?

Kraków

Kraków - najnowsze informacje