poniedziałek, 22 lipiec 2019 10:02

Pawłowicz - odchodzi w końcu czy nie? "Nie wylatuję w kosmos, nie schodzę do grobu"

Napisał

Posłanka PiS, Krystyna Pawłowicz po raz kolejny odniosła się do kwestii swojego odejścia. Tym razem udzieliła ciekawego wywiadu magazynowi "Sieci". Trudno z niego wyprowadzić jednoznaczne wnioski, ale treść sugeruje, że co prawda nie będzie startowała w wyborach do Sejmu i Senatu, natomiast nie jest wykluczone, ze będzie ubiegała się o innego rodzaju funkcję publiczną. Poza tym prawie na pewno nie zniknie z mediów społecznościowych.

"Jestem trochę zmęczona i uznałam, że to dobry czas, by z czynnej polityki odejść. (...) Przecież nie wylatuję w kosmos, nie nie schodzę do grobu" - powiedziała w"Sieciach". Pomimo przypuszczeń wielu ekspertów, zgodnie z którymi, w związku z kampania mieliśmy obserwować zanik jej medialnej aktywności, to w ostatnich dniach jest wręcz odwrotnie, a posłanka Pawłowicz produkuje jedną kontrowersyjną wypowiedź za drugą:

- Przeproście mnie. Na kolana i przeproś. (...) Na kolana, przepraszaj, zdrajco jeden. Wszyscy na kolana! - rzuciła niedawno do jednego z sejmowych dziennikarzy.

 

 

Foto: Adrian Grycuk, Wikimedia

(https://pl.wikipedia.org/wiki/Krystyna_Paw%C5%82owicz#/media/Plik:Krystyna_Paw%C5%82owicz_Wr%C4%99czenie_za%C5%9Bwiadcze%C5%84_o_wyborze_2015.JPG)

Manuel Langer

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.