czwartek, 22 listopad 2018 10:55

Nowa kawiarnia firmowa Wawel w Krakowie – słodkie miejsce do odkrycia

Napisał

Wawel – uwielbiana przez Polaków marka słodyczy, serdecznie zaprasza do Krakowa na uroczyste otwarcie nowej Kawiarni firmowej zlokalizowanej w galerii Factory. Już 24 listopada, w najnowszym słodkim punkcie na mapie Krakowa, na wszystkich fanów słodkości czekają pyszne niespodzianki, hostessy z upominkami, degustacja firmowych tart o oryginalnych, kultowych smakach oraz atrakcyjne rabaty. Tu każdy poczuje się dobrze.

Nowoczesne wnętrze, słodkie niespodzianki, wyjątkowa atmosfera i unoszący się zapach czekolady, a także niepowtarzalna okazja do skosztowania specjalnie przygotowywanych tart o smakach niedostępnych nigdzie indziej (Kasztanki, Trufle, M!chałki z Wawelu) – to tylko kilka powodów, dla których warto odwiedzić nową Kawiarnię firmową marki Wawel, która swoje otwarcie świętować będzie 24 listopada w galerii Factory w Krakowie. Marka zaprasza wszystkich mieszkańców miasta i okolic do wspólnego celebrowania przyjemnych chwil – by razem, w nowej kawiarni, skosztować czekoladowych pyszności od Wawelu i poczuć się dobrze.

Wawel dla smakoszy

Sieć sklepów marki Wawel to aktualnie 14 sklepów firmowych – miejsc wyjątkowych, w których tradycja i kunszt wyrobu łączą się z nowoczesnymi wnętrzami i wyjątkową atmosferą.

W każdym takim punkcie Wawel oferuje całą ofertę znanych i uwielbianych produktów, a także wyroby niedostępne w innych punktach sprzedaży – jak czekolady z wizerunkami i symbolami polskich miast, zestawy prezentowe przygotowywane na zamówienie Klienta czy unikalne konfitury z czekoladą Wawel. Wszystkie sklepy firmowe Wawel zlokalizowane są nie tylko w największych miastach w Polsce, ale także w najbardziej prestiżowych lokalizacjach.

Sklep firmowy Wawel Factory Kraków

  1. Profesora Adama Różańskiego 32, 32-085 Modlniczka

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – czwartek - 10:00 - 21:00

Piątek – 10:00 - 22:00

Sobota – 9:00 – 22:00

Niedziela 9:00 - 20:00

Info/foto: mat. pras.

Manuel Langer

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.