piątek, 18 maj 2018 19:34

5. Moto Show w Krakowie

Napisał

18-20 maja - największe motoryzacyjne SHOW na południu Polski – 5. MOTO SHOW w KRAKOWIE – 5. Element przyszłość transportu i motoryzacji.

Goście specjalni tegorocznej edycji – Rafał Sonik, znany wszystkim sportowiec i pierwszy Polak, który indywidualnie wygrał legendarny Rajd Dakar oraz znani na całym świecie z przerabiania samochodów Bracia Collins.

Prezentacja najnowszych modeli samochodów i motocykli, ekstremalne pokazy Driftu mistrzów kierownicy, gwiazdy motorsportu, samochody stuningowane, eliminacje do Mistrzostw Świata Kierowców Zawodowych, warsztaty projektowania samochodów, to tylko wybrane atrakcje krakowskiego święta fanów motoryzacji. W tym roku, z okazji piątej edycji MOTO SHOW w Krakowie, formuła Targów została wzbogacona o niezwykle intrygujący – 5 element!  Jest on symbolem, który będzie nawiązywał do przyszłości transportu i motoryzacji. Podczas piątej edycji MOTO SHOW w Krakowie organizatorzy skupili się na innowacjach w transporcie samochodowym oraz rozwiązaniach, które wkrótce zrewolucjonizują komunikację i podróże, w tym: pojazdy autonomiczne, latające,  pojazdy o napędzie elektrycznym, hybrydowym, wodorowym, zrównoważony transport publiczny, logistyka.

Warto śledzić stronę www.motoshow.krakow.pl i być na bieżąco! Największe motoryzacyjne show na południu Polski odbędzie się w dniach 18-20 maja 2018 roku.

Targom MOTO SHOW w KRAKOWIE towarzyszy 6 wyjątkowych stref prezentacyjnych:

  • Tuning Show w Krakowie, w ramach którego prezentowane są niespotykane samochody stuningowane z Polski, Czech, Słowacji, Niemiec, Austrii.
  • Motorsport Show w Krakowie, czyli prezentacja sportowych pojazdów wyczynowych, zawodników rajdowych, wyścigowych i driftingowych.
  • Salon Samochodowy to prezentacja najnowszych modeli aut rodzinnych, miejskich, SUV-ów oraz samochodów klasy Premium.
  • Salon Wyposażenia i Pielęgnacji Samochodów to oferta produktów i usług nadających autu indywidualny charakter oraz poprawiające bezpieczeństwo i komfort jazdy.
  • MOTO extreme SHOW – to specjalnie wydzielona strefa o powierzchni 4000 m2, w której odbędą się m.in.: ekstremalne pokazy Driftu, Pokaz kierowców z Time Attack Poland, eliminacje do Mistrzostw Świata Kierowców Zawodowych, pokazy sportowej jazdy, pokaz Driftu samochodami elektrycznymi i inne.
  • MOTO talk SHOW – miejsce w którym odbędą się spotkania z gośćmi Targów, m.in. Rafałem Sonikiem, prezentacje nowości samochodowych, zawody na najlepiej stuningowany samochód Targów.

MOTO SHOW w KRAKOWIE będą towarzyszyły również prezentacje najnowszych modeli motocykli, quadów, części i akcesoriów dla motocyklistów, prezentacja supersamochodów.

Targi MOTO SHOW w Krakowie odbędą się w nowym prestiżowym obiekcie - Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków, przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie.

Godziny otwarcia:

18.05.18 15.00-18.00

19.05.18 11.00-19.00
21.05.17 10.00-18.00

Więcej informacji: www.motoshow.krakow.pl

(red)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.