środa, 25 lipiec 2018 23:29

Kraków. Zaginął Marcin Zagórski. Widziany był w okolicy Rynku.

Napisała

Wczoraj, 24 lipca zaginął Marcin Zagórski. Mężczyzna widziany był ostatnio na rynku w Krakowie. UWAGA: Odnaleziony!

Marcin Zagórski 24 lipca po godz. 08:00 wyszedł z siedziby firmy w Mińsku Mazowieckim. Od tamtej chwili nie nawiązał kontaktu z rodziną ani nie jest znane miejsce jego pobytu. Rodzina podaje, że wczoraj (24 lipca) widziany był ok. godz. 16 - 17 na ul. Grodzkiej obok Rynku w Krakowie. Sprawa jest tym bardziej zagadkowa, że zaginiony to znany i ceniony biznesmen. O jego zaginięciu w mediach społecznościowych pierwsza poinformowała córka. 

 

 

Poszukiwania zaginionego prowadzi KPP Mińsk Mazowiecki (komunikat zobaczysz tu). Policjanci apelują do wszystkich osób, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje o zaginionym o kontakt z wydziałem kryminalnym mińskiej komendy pod numerem telefonu 25 759 72 00 do oficera dyżurnego KPP w Mińsku Mazowieckim, lub alarmowe 112 i 997, a także napisać email na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Można też zgłosić się do każdej jednostki Policji w kraju.

Marcin Zagórski
ur. 04.02.1973 roku, zam. Mińsk Mazowiecki

Rysopis zaginionego:
wiek z wygladu ok. 45 lat, ok. 190 cm. wzrostu, średnia budowa ciała, włosy dłuższe siwe, kilkudniowy zarost. W chwili zaginięcia ubrany był w spodnie dżinsowe koloru ciemnoniebieskiego oraz białą koszulkę typu T-shirt z nadrukiem.

Marzena Gitler

UWAGA: Marcin Zagórski się odnalazł. Zobacz: Marcin Zagórki odnalazł się. Rodzina dziękuje za pomoc

Loteria Orlen
Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.