Próba uprowadzenia dziewczynek w Krakowie Wyróżniony

W Krakowie niezidentyfikowany mężczyzna miał zaczepić dziewczynkę, kiedy ta wracała ze szkoły. Próbował ją nakłonić, aby poszła z nim do domu. Sprawą zajęła się już policja.

Do tego bulwersującego zdarzenia miało dojść wczoraj niedaleko Szkoły Podstawowej nr 34. Matka dziewczynki w rozmowie z portalem Onet.pl, poinformowała, że jej córka wracając ze szkoły została zaczepiona przez nieznanego mężczyznę. Stało się tuż po tym, jak dziewczynka rozdzieliła się z kolegą.

Mężczyzna próbował wmówić dziewczynce, że jej rodziców nie ma w domu i prosili, aby poczekała na nich u niego w domu. Na szczęście inteligentna kilkulatka od razu zwietrzyła podstęp i uciekła do domu.

Pani Magdalena, matka dziewczynki od razu zgłosiła sprawę na policję. Według rysopisu, jaki podała uczennica, mężczyzna miał mieć około 180 cm wzrostu i być w wieku około 50-60 lat. Mężczyzna był też niechlujnie ubrany.

Policja potwierdza, że obecnie trwają czynności wyjaśniające tę sprawę. Sprawdzane są monitoringi oraz poszukiwani są świadkowie tego zdarzenia.

Jak się okazało tego samego dnia, w pobliżu tej samej szkoły mężczyzna zaczepił również inną uczennicę. Dziewczynka bawiła na się placu zabaw przy szkole.

Najprawdopodobniej w obu przypadkach chodzi o tego samego mężczyznę.

 

Źródło: Onet.pl

Aleksandra Bieniek

Aleksandra Bieniek

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA