(red)

(red)

Już 28 lipca w Ostrowie w powiecie proszowickim Festiwal Żniwny, a na nim próba pobicia rekordu Guinessa w równoczesnym koszeniu zboża. Aktualny rekord należy do Słoweńców, a w jego ustanowieniu wziął między innymi udział prezydent tego kraju, Borut Pahor.

100 tysięcy złotych kosztować będzie remont kuchni w brzeskiej „dwójce”, wymienione zostaną instalacje, znacznie poprawi się higiena przygotowywania posiłków. Wszystkie prace wykonane zostaną przed 1 września.

Klinik, w których stosuje się Esperal Kraków, w mieście tym jest bardzo wiele. Warto jednak wybierając pewną z nich zwrócić uwagę na opinie dotychczasowych pacjentów. Z całą pewnością warto zwrócić uwagę na klinikę Wszywki Alkoholowe – Centrum Medyczne, która od kilku lat działa na rynku, zaś w swej działalności pomogła już setkom pacjentów uzależnionych od alkoholu.

W niedzielę 21 lipca w Proszowicach rozpoczęła się ulewna burza, która zalała domy, podwórka i drogi. Pisaliśmy o niej tu: Proszowice: Nawałnica w gminie i mieście. O mały włos nie doszło do tragedii na drodze powiatowej Proszowice – Koszyce.

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej sięga półmetku, dziewiętnasty raz otwierając Zakopane na wspaniałe koncerty muzyki poważnej.

W niedzielę przed godziną 15 w Proszowicach rozpoczęła się ulewna burza, która trwała ponad 1,5 godziny.

Strona 1 z 242