(red)

(red)

W piątek, 31 maja na Rynku Głównym w Krakowie zainaugurowana zostanie XX edycja Tygodnia Osób z Niepełnosprawnościami „Kocham Kraków z wzajemnością” – Małopolskie Dni Osób z Niepełnosprawnościami.

Depilacja laserowa to sposób na pożegnanie się z niechcianymi włoskami na twarzy i całym ciele. Na czym dokładnie polega ta metoda depilacji?

Zorganizowane w ramach kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego, spotkanie z wicepremier Beatą Szydło w Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach zgromadziło liczną publiczność w sali widowiskowej. 

Największa firma związana z branżą górniczą w Europie zostanie głównym patronem obiektu. Taką informację przekazał podczas konferencji wiceminister energii Grzegorz Tobiszowski

W sobotę, 18 maja w miejscowości Szreniawa w gminie Gołcza (powiat miechowski), Wicemarszałek Województwa Małopolskiego - Łukasz Smółka przekazał przedstawicielom lokalnych samorządów oraz druhom strażakom promesy na remonty lub budowę remiz w ramach konkursu „Małopolskie Remizy 2019”. Wręczanie promes odbyło się na placu przy remizie OSP Szreniawa. 

W hali sportowej w Chęcinach odbyły się po raz kolejny Wojewódzkie Zawody Sportowe Zrzeszenia LZS pod hasłem "Od sportu do zdrowia". Rywalizacja odbywała się w trzech dyscyplinach: szachach, warcabach i tenisie stołowym. W zawodach wzięli udział także zawodnicy z Kazimierzy Wielkiej.

Strona 1 z 202