Mateusz Łysik

Mateusz Łysik

Małopolska Policja opublikowała wizerunek poszukiwanej Magdaleny Kralki. Śledczy twierdzą, że mogła kierować grupą przestępczą.

Każdy z nas myje zęby przynajmniej dwa razy dziennie przy pomocy nie tylko szczoteczki, ale i pasty do zębów. Bardzo ważne jest, by używać pasty, która jest odpowiednio dobrana do naszych indywidualnych potrzeb. Nie ma jednej uniwersalnej pasty, która spełniałaby wymagania każdego z nas, gdyż każdy ma inne potrzeby, inne problemy w obrębie jamy ustnej. Dlatego postanowiliśmy skupić się na cechach poszczególnych rodzajów past, by ułatwić użytkownikom wybór tej najlepszej.

Na policję codziennie zgłaszają się osoby z różnymi problemami. Jednak ten przypadek policjanci z komisariatu przy ul. Zamoyskiego zapamiętają na długo.

Pamiętasz jak uwielbiałeś naklejki będąc dzieckiem? Zbieranie naklejek sprawiało prawdziwą radochę. Z czasem jednak przestało cieszyć. Ale czy na pewno? Okazuje się, że nie do końca. Oklejanie samochodów staje się przecież coraz bardziej popularne.

W tym roku obchodzimy 70 lecie Nowej Huty. Z tej okazji Centrum Handlowe Czyżyny zorganizowało weekendowe kino plenerowe.

IMGW wydało ostrzeżenia drugiego stopnia przed silnymi burzami z gradem.

Strona 1 z 70