Manuel Langer

Manuel Langer

Romantyczny walentynkowy wieczór dla par z małymi dziećmi? Takie rzeczy tylko w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce.

Czy rzeczywiście Łukasz Orbitowski uważa, że King to "kaszaniarz", a kobiety po przekroczeniu pewnego wieku nie są warte zainteresowania? Czy dzisiaj da się w Polsce utrzymać z pisania książek? Zapraszamy do obejrzenia naszej rozmowy.

Wójt Gminy Gnojnik i Zastępca Kierownika GOPS Gnojniku informują, że w dniu 21 lutego br. (czwartek) od godz. 8.00 w Remizie Strażackiej w Gnojniku (tylny garaż) wydawane będą paczki żywnościowe w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa.

Zarząd Klubu Narciarskiego „OKN”, Starostwo Powiatowe w Brzesku oraz Urząd Miasta i Gminy w Brzesku pragną poinformować, iż dnia 27 lutego 2019 roku odbędą się XVII Mistrzostwa Powiatu Brzeskiego w Narciarstwie Alpejskim na stokach w Kluszkowcach.

Rozpoczęły się prace na placu budowy strażnicy OSP w Cichawie. Realizacja inwestycji w terenie potrwa niespełna dwa lata.

Od początku 2019 roku ogromnym zainteresowaniem w gminie cieszy się program Karta Dużej Rodziny. W ciągu sześciu tygodniu do urzędu wpłynęło już 100 wniosków. To prawie tyle samo co w całym ubiegłym roku.

Strona 1 z 518