Manuel Langer

Manuel Langer

Kto obecnie głosuje na SLD? Czy Włodzimierz Czarzasty to lider z krwi i kości? Czy postkomuniści wrócą na stałe do Sejmu? O tym opowiada politolog z UJ, dr Jacek Sokołowski.

Specjalnie dla poważnie chorego syna jednego ze swoich wiernych kibiców piłkarze Hutnika Kraków zagrają mecz z osobami, które wezmą udział w akcji charytatywnej i zakupią koszulki jednego z piłkarzy. Mecz zaplanowany jest na 19. lipca, a cena wywoławcza koszulek to 50 zł. To bardzo niewielkie pieniądze za możność gry przeciwko drużynie Błękitnej Armii, a równocześnie pomóc choremu chłopcu.

Jak podaje Ogólnopolski Związek Zawodowy Lekarzy były minister zdrowia Bartosz A. został uznany nieprawomocnym wyrokiem Sądu Lekarskiego Wojskowej Izby Lekarskiej winnym naruszenia kilku punktów Kodeksu Etyki Lekarskiej. Kara nie jest co prawda poważna - jest nią jedynie upomnienie, uderza jednak w lekarski autorytet popularnego polityka. Poniżej publikujemy informację przedstawioną przez OZZL:

W niedzielę, 14 lipca dokładnie o godz.19.30 rozpoczęła się uroczystość otwarcia Mistrzostw Świata Juniorów i U23 w slalomie kajakowym! Kraków został Miastem-Gospodarzem tego wydarzenia już po raz drugi.

Pięć firm złożyło oferty w przetargu ogłoszonym przez Zarząd Inwestycji Miejskich na zaprojektowanie i budowę klastra innowacji społeczno-gospodarczych Zabłocie 20.22. Propozycje są weryfikowane, w ciągu najbliższych tygodni komisja przetargowa podejmie decyzję w sprawie przetargu.

Diana Demi Marszewska pojechała tam na majówkę. Po powrocie oświadczyła swojemu chłopakowi: „Kochanie, przeprowadzamy się na Islandię!”. Czym aż tak bardzo zafascynował ją ten kraj? Co ją tak urzekło? Posłuchajcie rozmowy z Polką, która wyemigrowała do kraju gejzerów i gorących źródeł.

Strona 1 z 617