Joanna Frydrych

Joanna Frydrych

Prokuratura Rejonowa w Gorlicach wszczęła śledztwo w sprawie gwałtu, do którego miało dojść w Stadninie Koni Huculskich w Regietowie. 

Tatrzańscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku na quadzie, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę na drodze publicznej w miejscowości Leśnica. Mężczyzna, który z nadmierną prędkością poruszał się quadem doprowadził do wypadku doznając poważnych obrażeń ciała.

Rozpoczyna się czas wakacyjnych urlopów. Warto więc pomyśleć i zrobić wszystko, co jest niezbędne, aby zabezpieczyć się przed przykrą niespodzianką, jaka może nas spotkać po powrocie z upragnionego wypoczynku. Niespodzianką, którą może być włamanie. Właśnie dlatego, 19 czerwca po raz pierwszy obchodziliśmy Europejski Dzień Przeciwdziałania Włamaniom do Domów. Z okazji tego wydarzenia Europejska Sieć Zapobiegania Przestępczości wraz z krajami UE rozpoczyna kampanię „Stop włamaniom do domów”.

Kilka dni temu do Komisariatu Policji VIII w Krakowie zgłosiła się okradziona kobieta. Pokrzywdzona zeznała, że z jej konta bankowego zostały pobrane pieniądze za zakupy, których nie dokonała. Zaznaczyła przy tym, iż nigdy nie utraciła swej karty płatniczej.

Wczoraj, około godziny 23:30 w miejscowości Czułówek, na drodze krajowej nr 780 doszło do wypadku. Kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego samochód dachował, lądując w przydrożnym rowie. 

Rodzina zidentyfikowała ciało, wyłowione z Wisły w sobotę w okolicach ulicy Benedyktyńskiej. To 39-letni mieszkaniec Krakowa, poszukiwany od 11 czerwca.

Strona 1 z 141