wtorek, 18 wrzesień 2018 15:47

Próba uprowadzenia dziewczynek w Krakowie

Napisała

W Krakowie niezidentyfikowany mężczyzna miał zaczepić dziewczynkę, kiedy ta wracała ze szkoły. Próbował ją nakłonić, aby poszła z nim do domu. Sprawą zajęła się już policja.

Dzisiaj obecnie urzędujący prezydent przedstawił swoich kandydatów do Rady Miasta w nadchodzących wyborach samorządowych. Są wśród nich obecni Radni, jak i działacze społeczni i aktywiści.

poniedziałek, 17 wrzesień 2018 14:52

Krakowski Salon Sztuki już w październiku

Napisał

Już za niespełna miesiąc rozpocznie się Krakowski Salon Sztuki: wystawa w Pałacu Sztuki, na której swoje prace zaprezentuje 116 krakowskich artystek i artystów. W trakcie Salonu jury wybierze laureatów nagród (łączna pula to 50 tysięcy złotych), a całość wydarzenia zwieńczy sobotnia aukcja umożliwiająca zakup prezentowanych dzieł.

poniedziałek, 17 wrzesień 2018 13:42

Bezpłatny ciepły posiłek dla potrzebujących Krakowian

Napisał

Krakowski Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej prowadzi program dożywiania, nieodpłatnie oferując  posiłek dzieciom i uczniom oraz osobom dorosłym znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

poniedziałek, 17 wrzesień 2018 13:19

Kraków: gdzie jest Jessika Flakowicz?

Napisała

Policjanci z V Komisariatu Policji w Krakowie poszukują Jessiki Flakowicz. 17-latka ostatni raz była widziana w piątek, 14 września w rejonie ulicy św. Benedykta. Od tamtej pory nastolatka nie skontaktowała się z rodziną.

poniedziałek, 17 wrzesień 2018 12:21

Już jutro startuje Krakowska Olimpiada Młodzieży

Napisał

We wtorek, 18 września rozpoczyna się XIV edycja Krakowskiej Olimpiady Młodzieży. Dyscypliną, która rozpocznie imprezę będzie minikoszykówka dziewcząt.

poniedziałek, 17 wrzesień 2018 12:19

Dzielnica Wesoła będzie zielona

Napisał

W czwartek, 13 września odbyły się konsultacje, dotyczące wstępnej koncepcji projektu planu miejscowego „Wesoła – rejon ul. Kopernika”. Główne założenia koncepcyjne zakładają m.in. realizację zielonego klina, będącego przedłużeniem ogrodu botanicznego, powstanie miejskiego placu, służącego mieszkańcom dzielnicy czy ochronę zabytkowej zabudowy wzdłuż ul. Kopernika, szczególnie ważną po przeniesieniu obecnie funkcjonującego na tym terenie Szpitala Uniwersyteckiego do Prokocimia. Tworzony plan miejscowy ma zachować dotychczasowy charakter dzielnicy, uzupełniając go o część usługową i tereny zielone.

Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie ogłasza konkurs „Mural na 100-lecie AGH”. Zwycięski projekt ozdobi jedną ze ścian akademika na terenie Miasteczka Studenckiego.

poniedziałek, 17 wrzesień 2018 09:35

Potrącenie rowerzystki w Krakowie

Napisała

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w Krakowie. Potrącona została rowerzystka.

Strona 1 z 104

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA