Kilkanaście minut temu na oznakowanym przejściu w Krakowie został potrącony pieszy.

Plotki i przecieki pojawiały się od kilku dni. Dziś na stronie Wisły Kraków pojawił się oficjalny potwierdzający sprzedaż klubu komunikat:

Kilka dni temu, dyżurny Komisariatu Policji VIII w Krakowie otrzymał zgłoszenie o włamaniu do jednego z punktów handlowych na terenie Nowej Huty. Według zeznań pokrzywdzonego, sprawcy dostali się do lokalu w nieustalony sposób, a następnie ukradli ekspres do kawy oraz gotówkę. Co prawda wewnątrz pomieszczenia znajdowała się kamera monitoringu, jednak została ona uszkodzona przez rabusiów.

środa, 19 grudzień 2018 10:18

Wigilia dla osób bezdomnych i samotnych

Napisał

W poniedziałek, 24 grudnia, o godz. 14.30 w restauracji Stara Zajezdnia przy ul. św. Wawrzyńca 12 odbędzie się wigilia dla osób bezdomnych, samotnych i ubogich, którą organizują Caritas Archidiecezji Krakowskiej oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

środa, 19 grudzień 2018 10:16

Na mecz Wisły komunikacją miejską

Napisał

W piątek, 21 grudnia odbędzie się mecz Wisły Kraków z Lechem Poznań. Ze względu na większe zainteresowanie kibiców spotkaniem obu drużyn na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana uruchomione zostaną dodatkowe kursy tramwajowe linii nr 73 z przystanku "Reymana".

środa, 19 grudzień 2018 10:15

Budżet Krakowa na 2019 rok w rękach radnych

Napisał

W połowie listopada prezydent Krakowa Jacek Majchrowski przedstawił projekt budżetu miasta na rok 2019. Zakłada on, że w przyszłym roku wydatki Krakowa sięgną 5 mld 859,8 mln zł i będą o 5 proc. wyższe od zaplanowanych w poprzednim roku. Wzrosnąć mają również dochody miasta – będą wyższe o prawie 6 proc. i wyniosą 5 mld 517,9 mln zł. Teraz zaproponowanym przez prezydenta budżetem zajmą się radni – pierwsze czytanie odbędzie na ostatniej tegorocznej sesji RMK w środę, 19 grudnia.

Śledztwo prowadzone przez policjantów CBŚP z Rzeszowa i prokuratorów z wydziału zamiejscowego Prokuratury Krajowej w Krakowie doprowadziło do rozbicia zorganizowanej grupy przestępczej, której członkowie podejrzani są o czerpanie korzyści z cudzego nierządu. Czterem osobom przedstawiono zarzuty.

Prokuratura Rejonowa Kraków – Nowa Huta prowadzi śledztwo w sprawie niedzielnego wypadku na moście kardynała Franciszka Macharskiego.

Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Krakowie oddali premię za pomoc w zabezpieczeniu obchodów 11 listopada w Warszawie.  Funkcjonariusze otrzymane pieniądze przekazali na cele charytatywne.

Strona 1 z 157
  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA