Do groźnie wyglądającej kolizji drogowej doszło nie daleko ronda Ofiar Katynia w Krakowie. Na ulicy Jasnogórskiej zderzyły się trzy pojazdy – dwie osobówki i ciężarówka.

poniedziałek, 10 grudzień 2018 10:01

Kraków kolejny raz podzielił się ciepłem

Napisał

Już po raz 12. krakowskie organizacje pozarządowe odebrały czeki na dofinansowanie rachunków za centralne ogrzewanie i ciepłą wodę w ramach akcji „Podzielmy się ciepłem”. W tym roku środki trafiły do 43 podmiotów, a wartość wsparcia to kwota 150 tys. zł.

poniedziałek, 10 grudzień 2018 10:53

Oto najpiękniejsze szopki krakowskie

Napisał

W niedzielę, 9 grudnia, o godz. 14.00 w Celestacie odbył się finał 76. konkursu na najpiękniejszą szopkę krakowską. Jednak to nie wszystko co przygotowało Muzeum Historyczne Miasta Krakowa. Od poniedziałku, 10 grudnia czynna jest pokonkursowa wystawa szopek.

poniedziałek, 10 grudzień 2018 10:50

Krakowscy kupcy świętowali

Napisał

Msza w kościele św. Barbary, pochód kupiecki, wręczenie odznaczeń i wyróżnień, ceremonia pasowania na kupca przedstawicieli nowo przyjętych członków Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej - to niektóre wydarzenia w ramach Święta Kupca, które odbyło się w niedzielę, 9 grudnia.

poniedziałek, 10 grudzień 2018 11:20

Kraków: gdzie jest Aneta Tolson?

Napisała

Policjanci z VI Komisariatu Policji w Krakowie poszukują Anety Tolson. Kobieta wyszła z domu 4 grudnia z zamiarem pójścia do sklepu na ulicy Witosa i już nie wróciła. Zaginiona prawdopodobnie posiada przy sobie dowód osobisty. 32-latka jest małomówna, mało kontaktowa, stroni od ludzi. Może być ubrana w sposób nieadekwatny do pogody (zbyt lekko).

Delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Rzeszowie prowadzi pod nadzorem Prokuratury Regionalnej w Rzeszowie śledztwo w sprawie nieprawidłowości w gospodarowaniu środkami publicznymi przekazanymi do dyspozycji Sądu Apelacyjnego w Krakowie.

Podczas trzeciego posiedzenia I sesji Rady Miasta Krakowa w VIII kadencji radni wybrali przewodniczącego. Został nim Dominik Jaśkowiec (klub KO).

Na wielkie brawa zasługują policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, którzy w Krakowie uratowali rocznego chłopca.

Strona 1 z 151
  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA