Suski patrol prewencji i policjanci kryminalni, w wyniku wspólnych działań, zatrzymali do kontroli na ul. Mickiewicza w Suchej Beskidzkiej samochód marki Hyundai. W pojeździe oprócz kierowcy, policjanci zauważyli reklamówki z zawartością krajanki tytoniowej oraz papierosów – jak się okazało - bez polskich znaków akcyzy.

Dziś sąd zdecydował o odwieszeniu kary pozbawienia wolności 47-letniej kobiecie, która regularnie na terenie powiatu suskiego dokonywała kradzieży sklepowych. Wielokrotnie była karana za to mandatami przez policję lub karami grzywny przez sąd, a także warunkowo zawieszano jej karę pozbawienia wolności. Jej łupem padały artykuły spożywcze, przemysłowe, odzieżowe, a nawet elektronarzędzia.

piątek, 16 listopad 2018 11:14

Sprawdź, jaki kupujesz węgiel

Napisał

Od 4 listopada br. węgiel dostępny w sprzedaży musi spełniać wymagania jakościowe, zgodnie z wprowadzonym przez ministra energii rozporządzeniem. Oznacza to koniec z niekontrolowaną sprzedażą węgla bardzo złej jakości. Każdy klient podczas zakupu powinien otrzymać wiarygodną informację o rzeczywistych parametrach jakości tzw. czarnego złota.

Poważny wypadek w Tarnawie Dolnej (powiat suski). Samochód osobowy uderzył w motocyklistę. Mężczyzna ma zmiażdżoną nogę.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej odpowie 50-latek. Mężczyzna, mając prawie 3 promile (!) alkoholu w organizmie, wsiadł za kierownicę swojego samochodu i w Grzechyni spowodował kolizję. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Miniona doba na drogach powiatu suskiego nie należała do szczególnie spokojnych. Tylko wczoraj policjanci odnotowali dwie kolizje, wypadek oraz próbę kradzieży.

W dniu 9 listopada 2018 roku w Zespole Szkół im. Wincentego Witosa, w ramach obchodów 100.rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości, przeprowadzono akcję Narodowego Czytania „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego. Akcja ta organizowana jest pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej od 2012 roku. 

Strona 1 z 41
  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA