czwartek, 23 maj 2019 14:54

Rusza XX edycja konkursu na najpiękniejszy przydomowy ogród

Napisał

Wzorem lat ubiegłych Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w I etapie XX powiatowego konkursu „Na najpiękniejszy ogród przydomowy, obejście w gospodarstwie rolnym”.

Głównymi kryteriami oceny zgłoszonych do konkursu ogródków będzie ich ogólna estetyka, kompozycje roślinne i ich dobór, pod uwagę komisji będzie również brana pomysłowość i oryginalność w jego urządzeniu. Celem konkursu jest zachęcenie mieszkańców do poprawy estetyki otaczającej nas przestrzeni, promocja pomysłowości oraz nowatorskich rozwiązań dekoracyjnych w ogrodzie oraz wyłonienie i nagrodzenie najpiękniejszych zielonych zakątków stworzonych przez mieszkańców naszego miasta.

Zgłoszenia do I Etapu Gminnego przyjmowane są do 10 czerwca br. w Urzędzie Miasta Sucha Beskidzka.

W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, adres oraz numer telefonu. Oceny przedmiotu konkursu dokona Komisja Konkursowa, na podstawie przeprowadzonych oględzin w terenie (po wcześniejszym uzgodnieniu terminu oględzin). Uczestnik konkursu może przedstawić Komisji Konkursowej dokumentację zdjęciową ogrodu.

W konkursie mogą brać udział właściciele ogrodów przydomowych i gospodarstw rolnych z terenu Gminy Sucha Beskidzka, którzy nie byli laureatami  konkursów w poprzednich trzech latach. Pełna treść regulaminu konkursu znajduje się na stronie www.powiatsuski.pl/konkursy-ws. Dodatkowe informacje można uzyskać również w Referacie Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska w Urzędzie Miasta w Suchej Beskidzkiej, pokój nr 33, tel. 33 874 95 42, w godz. 7:30 do 15:30. Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie.

 

Fot. i inf.: UM Sucha Beskidzka

Mirosław Haładyj

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.