czwartek, 23 maj 2019 15:32

Powiat ostrzega przed oszustami

Napisał

 

Naczelnik Wydziału Środowiska Powiatu Suskiego wydał oświadczenie ostrzegające przed oszustami podającymi się za serwisantów instalacji solarnych.

Poniżej prezentujemy jego treść.

Szanowni Państwo !!!

W związku z informacjami które odbieramy od Mieszkańców Powiatu Suskiego, a dotyczącymi serwisu pogwarancyjnego instalacji solarnych, informujemy, że :

  • Powiat Suski nie zlecał wykonania odpłatnych napraw i przeglądów instalacji solarnych,
  • Powiat Suski, Pracownicy Wydziału Środowiska, Naczelnik Wydziału Środowiska nie rekomendował jakiejkolwiek firmy do wykonywania przeglądów instalacji solarnych i płatnych napraw,
  • Powoływanie się serwisantów w rozmowach z Mieszkańcami Powiatu na uzgodnienia z Naczelnikiem Wydziału Środowiska, w zakresie konieczności odpłatnego serwisowania instalacji nie są zgodne z prawdą i mogą spotkać się z koniecznością skierowania sprawy na drogę sądową.

Wszelkie próby powoływanie się serwisantów w rozmowach z Mieszkańcami Powiatu na uzgodnienia z Powiatem Suskim lub jego pracownikami w zakresie konieczności odpłatnego serwisowania instalacji proszę zgłaszać pisemnie na adres Wydziału Środowiska wraz z podaniem danych firmy które takie informacje rozpowszechniają.

 

Naczelnik Wydziału Środowiska

Paweł Dyrcz

Mirosław Haładyj

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.