środa, 12 czerwiec 2019 14:05

Miasto Jordanów laureatem tegorocznej edycji konkursu #ekoLIDERZY2019

Napisał

10 czerwca w Nosalowym Dworze w Zakopanem odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród podczas której miasto Jordanów, za realizację zadania w zakresie edukacji ekologicznej, zostało nagrodzone tytułem Eko Lidera 2019.

Ponadto Jordanów okazał się najlepszą Gminą w kategorii #ekoPRZEDSIĘWZIĘCIE z zakresu ochrony przyrody lub edukacji ekologicznej. W nagrodę miasto otrzymało nagrodę w wysokości 20 000 zł z przeznaczeniem na działania z zakresu ochrony środowiska.

Miasto Jordanów od wielu lat realizuje projekty, które mają istatny i pozytywny wpływ na środowisko przyrodnicze. Pomocą w podejmowaniu zadań i inwestycji przyjaznych środowisku bardzo przydatne są systemy finansowania, będących w dyspozycji Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. W 2018 roku Miasto Jordanów było beneficjentem m.in. pomocy  w zakresie edukacji ekologicznej.

 

Fot. i inf.: UG Jordanów

Fot. i inf.: UG Jordanów

Mirosław Haładyj

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.