wtorek, 29 październik 2019 12:54

Suski oficer dyżurny najlepszy w Małopolsce

Napisał

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie wyłoniono zwycięzców II Finału Ogólnopolskiego Turnieju I Stopnia Służby Dyżurnej Jednostek Organizacyjnych Policji Garnizonu Małopolskiego. Na podium stanął podkom. Piotr Lenart - oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej.

W dniu 24.10.2019 r. odbył się II Finał Ogólnopolskiego Turnieju I Stopnia Służby Dyżurnej Jednostek Organizacyjnych Policji Garnizonu Małopolskiego. Pierwsze miejsce w konkurencji test wiedzy ogólnej, a także w klasyfikacji generalnej zajął podkom. Piotr Lenart, który po wszystkich konkurencjach zdobył największą ilość punktów. Liczyła się właściwa reakcja, a przy tym odpowiednia wiedza i doświadczenie.

Zadania do wykonania były maksymalnie zbliżone do tych, z jakimi mogą się spotkać w codziennej służbie. Podkom. Piotr Lenart pracuje w Policji od 20 lat natomiast od 2015 r. pełni służbę na stanowisku oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej. Lider konkursu na szczeblu wojewódzkim, końcem listopada będzie reprezentował swoje województwo i zmierzy się z kolegami z kraju w ogólnopolskim turnieju służby dyżurnej.

 

Fot. i inf.: KPP Sucha Beskidzka

Mirosław Haładyj

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.