Sucha B.: Anty - kibicowskie pobicie Wyróżniony

Pięć osób zatrzymano w Suchej Beskidzkiej, w związku z pobiciem młodego mężczyzny. Powodem brutalnego ataku była smycz z barwami jednego z klubów sportowych.  

23 czerwca około godz. 13.40, policjanci zostali wezwani do jednego z lokali w Suchej Beskidzkiej, gdzie miało dojść do przepychanki pomiędzy klientami. Na miejscu okazało się, że do siedzącego w lokalu młodego mężczyzny, który miał zawieszoną na szyi smycz z barwami jednego z klubów sportowych, podeszła grupa mężczyzn, z których jeden zerwał na siłę smycz, czym naderwał ucho pokrzywdzonego, a następnie uderzył go pięścią w twarz i cała grupa wyszła z lokalu. Pokrzywdzony wyszedł na zewnątrz i z oddali przyglądał się jak wsiadają do samochodów. Wówczas mężczyźni zauważyli go i dwóch z nich podbiegło do niego, kopiąc i bijąc po twarzy dokonali jego pobicia, po czym odjechali z kolegami w nieznanym kierunku.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego suskiej Policji wytypowali sprawców oraz miejsce, w którym mogą przebywać. Następnie wraz z policjantami z prewencji dokonali zatrzymania 5 osób w wieku 18-23 lat, które miały związek z tym zdarzeniem. W trakcie dalszych czynności dwóch mężczyzn przyznało się do pobicia, a jeden z nich do dokonania rozboju. Smycz została odzyskana – była ukryta w samochodzie jednego ze sprawców. Wobec mężczyzn zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, poręczenia majątkowego oraz zakazu opuszczania kraju.

Inf. KPP Sucha Beskidzka

Marzena Gitler

Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA