Mateusz Łysik

Mateusz Łysik

Od poniedziałku 23 września, Park Rozrywki Energylandia odsłoni swoją jesienną stylizację w ramach trwającego 3 tygodnie czasu „Polskiej Złotej Jesieni”. Jak sama nazwa wskazuje dekoracje nawiązywać będą do zbliżającej się wielkimi krokami trzeciej pory roku.

Pływanie jest jedną z najlepszych aktywności fizycznych, jakie możesz wykonywać. Dzięki pływaniu poprawia się wytrzymałość. Ten sport jest także korzystny dla mięśni całego ciała. Pływanie jest sportem delikatnym i stosunkowo nieszkodliwym, ponieważ woda zapewnia wsparcie dla ciała (prawie 90%), dzięki czemu kontuzje mięśni i stawów, które mogą wystąpić w innych dyscyplinach sportowych, pojawiają się bardzo rzadko. Dlatego pływanie i ćwiczenia w wodzie są również wykorzystywane w rehabilitacji i fizjoterapii.

Indyk z farszem w różnych smak, to bardzo eleganckie i pyszne danie, które z pewnością świetnie się sprawdzi na świątecznych obiadach i innych uroczystościach.

Uwielbiasz zakupy przez internet, ale nie lubisz czekać na kuriera? A może sam wysyłasz paczkę za paczką, a na pocztę masz daleko? Mamy dla Ciebie ważną informację: w Limanowej pojawił się nowy paczkomat!

1 września 2019 roku weszły w życie zmiany podatkowe mające na cele jeszcze dokładniejsze uszczelnienie systemu podatkowego. Chodzi tutaj przede wszystkim o utworzenie tzw. białej listy, która jest bazą informacyjną o podatnikach VAT. Ponadto wprowadzono nowe ograniczenia w zwolnieniach z podatku VAT w handlu internetowym oraz stosowane będą nowe zasady wystawiania faktur do paragonów.

Dzisiaj uczniowie usłyszeli pierwszy dzwonek nowego roku szkolnego. Podopieczni Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej dzięki współpracy z Wodociągami Miasta Krakowa mogą rozpocząć szkołę w pełni wyposażeni.  Dzieci otrzymały tornistry i wszystkie niezbędne rzeczy, aby rozpocząć naukę.

Strona 1 z 72