Mirosław Haładyj

Mirosław Haładyj

W dniu 14.06.2019 r. w ogrodzie MPS w Suchej Beskidzkiej miało miejsce bardzo radosne wydarzenie. Z inicjatywy rodziców oraz współpracy pracowników zorganizowano piknik pod nazwą „Dzień Rodziny”. Jak nazwa wskazuje uczestnikami imprezy były dzieci uczęszczające do naszej placówki oraz ich rodziny.

7 czerwca uczniowie klasy II SP w Gołczy wraz z dziadkami oraz kilkoro seniorów z Klubu Senior+ w Mostku wyruszyli na spotkanie z legendarnym Koziołkiem Matołkiem.

W ten piątek, 21 czerwca 2019 r., o godzinie 18:00 w amfiteatrze Parku Rodzinnego Uzbornia, odbędzie się Koncert Galowy laureatów przeglądu „Młode Talenty 2019”, podczas którego nagrody odbiorą laureaci przeglądu „Młodzi Plastycy 2019”.

W sobotę 16 czerwca swoje małe święto 5-lecia istnienia obchodziła formacja TDK CREW działająca przy Szkoła Tańca i Ruchu "Dance 4 You" Żywiec

W ostatnim czasie powiat miechowski nawiedziły ekstremalne zjawiska pogodowe w postaci ulew, towarzyszących im silnych wiatrów, gradobicia. Skutki tych zjawisk dla wielu mieszkańców są dotkliwe. W ich wyniku ucierpiała również infrastruktura drogowa. W wielu miejscach dróg powiatowych powstały namuliska na pasach drogowych oraz w przydrożnych rowach, a wiele przepustów straciło drożność. Przyczyną takiej sytuacji jest niewłaściwe prowadzenie działalności rolniczej na działkach położonych w pobliżu dróg.

W ramach Dni Ziemi Suskiej, już w ten weekend, w dniach 22-23 czerwca od godz. 16:00 w Muzeum Miejskim Suchej Beskidzkiej, będzie można odbyć niezwykłą podróż w czasie do dwudziestolecia międzywojennego i poznać sztukę tego okresu.

Strona 1 z 52