Urząd Gminy w Budzowie informuje wszystkich mieszkańców, a w szczególności przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie naszej Gminy o dodatkowym naborze wniosków o przyłączenie do sieci gazowej.

piątek, 07 grudzień 2018 15:34

Sucha Beskidzka: Rozbudowa sieci gazowej

Napisał

Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka zaprasza mieszkańców zainteresowanych korzystaniem z gazu ziemnego, na spotkanie z Dyrekcją Oddziału Zakładu Gazowniczego w Krakowie, które odbędzie się w poniedziałek, 10 grudnia 2018 r. o godz. 16:00 w Sali Rycerskiej Zamku Suskiego.

Od nowego roku nie zaparkujemy pod Urzędem Miasta w Jordanowie. Placówka wydała oświadczenie.

Urząd Gminy Budzów zaprasza mieszkańców gminy, którzy podczas Świąt czują się samotni na Uroczyste Spotkanie Wigilijne, które odbędzie się dnia 20 grudnia o godz. 14.00 w budynku OSP w Jachówce.

wtorek, 04 grudzień 2018 16:48

Sucha Beskidzka: Kolędowanie z Anną Wyszkoni

Napisał

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 w Suchej Beskidzkiej przy współpracy z Burmistrzem Suchej Beskidzkiej zorganizowała „Kolędowanie z Anną Wyszkoni”.

W zeszły czwartek w Budzowie (powiat suski) doszło do groźnie wyglądającego wypadku drogowego. Samochód dostawczy potrącił mężczyznę kierującego ruchem.

O prawdziwym pechu może mówić zatrzymany w Krzeszowie (powiat suski) mężczyzna. Miał do odsiadki 10 dni, a za jazdę po pijanemu pójdzie siedzieć nawet na... 2 lata. 

czwartek, 29 listopad 2018 14:07

Sucha Beskidzka: Prezent na mikołajki

Napisał

Dobra wiadomość dla entuzjastów sportów zimowych i białego szaleństwa. Zima zbliża się do nas coraz większymi krokami. Ścisnął mróz, więc Urząd Miasta już w Mikołajki zaprasza mieszkańców „na taflę”. Bilety już od złotówki.

Formacja Robert & Żaneta Lubera Nie-Bo wystąpią w piątek w Zamku Suskim.

Strona 1 z 42
  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA