poniedziałek, 15 październik 2018 10:16

Kolizyjny weekend w powiecie suskim

Napisała

W ten weekend (12-14 października) suscy policjanci wyjeżdżali do 4 kolizji i jednego wypadku drogowego. Jedna osoba została ranna.

piątek, 12 październik 2018 21:19

Babia Góra już dostępna dla rowerzystów

Napisał

Hala Barankowa, Hala Kamińskiego, Mędralowa czy okolice Przełęczy Jałowieckiej – teraz to wszystko będzie można zobaczyć już nie tylko spacerując pieszo, ale też jadąc na rowerze. Wokół Babiej Góry powstało 20,5 km tras rowerowych.

Bardzo liczę na program, który zapowiada premier Morawiecki, czyli modernizacja dróg lokalnych, bo bez tego samorządy gminne i powiatowe nie poradzą sobie - powiedział Józef Bałos w "Przedwyborczych rozmowach na Rękawce"

Miłośnicy rowerowego szaleństwa powoli mogą szykować sprzęt. Już 13 października Jeszcze do ich użytku oddane zostaną trasy w samym sercu Podbabiogórza. Gmina Zawoja oraz Oravska Polhora postanowiły wspólnie działać na rzecz ochrony przyrody i rozwoju terenów Babiej Góry. Jakie nowości przygotowywane są dla fanów tego rodzaju aktywności?

Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka oraz Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego zapraszają mieszkańców Gminy Sucha Beskidzka na bezpłatne konsultacje z tematyki pozyskiwania dotacji z funduszy europejskich.

czwartek, 11 październik 2018 14:56

Maków Podhalański: Będzie słodko

Napisał

W sobotę, 13 października będzie naprawdę słodko, smacznie i zdrowo. Podczas imprezy odbędzie się degustacja najlepszych miodów, prezentacja sprzętu pszczelarskiego oraz pokazy tradycyjnego pozyskiwania miodu.

czwartek, 11 październik 2018 14:51

Babiogórskie kalendarze

Napisał

Miłośnicy beskidzkiej przyrody z pewnością nie mogą przejść obojętnie obok najnowszego wydawnictwa Stowarzyszenia Gmin Babiogórskich. W sprzedaży wyjątkowy kalendarz SGB na rok 2019, którego motywem przewodnim są babiogórskie motyle.

W sobotę dyżurny Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim otrzymał zgłoszenie o dwóch nieznanych mężczyznach, którzy dokonali sprzedaży w punkcie skupu złomu przedmiotów, co do których istniało podejrzenie, że mogą pochodzić z przestępstwa.

W sobotę około godziny 13:30 mieszkanka Makowa Podhalańskiego powiadomiła policjantów o zaginięciu 33-letniego syna, który w dniu zgłoszenia oddalił się ze szpitala psychiatrycznego, gdzie przebywał od kilku lat.

Strona 1 z 36

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA