czwartek, 15 listopad 2018 15:45

Bielsko-Biała: byłeś świadkiem potrącenia na Komorowickiej? Zgłoś się na policję

Napisała

Policjanci z wydziału kryminalnego w Bielsku-Białej poszukują kierowcy, który w miniony wtorek około 21.30 w Bielsku-Białej na ul. Komorowickiej, na oznakowanym przejściu dla pieszych, potrącił 39-letniego mężczyznę.

Do wypadku doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych w Bielsku-Białej na ul. Komorowickiej (na wysokości posesji nr 51). Pieszy szedł do pracy. Przed przejściem dla pieszych, po lewej stronie, zatrzymał się kierujący samochodem marki Skoda. W tym samym momencie z prawej strony, z dużą prędkością, nadjechał kierowca osobówki. Sprawca nie zdążył wyhamować i potrącił pieszego. Nie zatrzymał się, aby udzielić rannemu pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia.

Świadków tego zdarzenia, a w szczególności osoby, które mogą pomóc śledczym w ustaleniu sprawcy potrącenia, prosimy o kontakt z bielską policją. Wszelkie informacje w tej sprawie – także anonimowe – prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45, tel. 33 8121280, nr alarmowy 112, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Źródło: KMP Bielsko-Biała

Aleksandra Bieniek

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.