środa, 19 grudzień 2018 15:16

Betlejemskie Światło Pokoju w bielskim magistracie

Napisała

Zgodnie z tradycją na ostatniej w roku sesji Rady Miejskiej pojawili się harcerze z Hufca Beskidzkiego, z Betlejemskim Światłem Pokoju. Druhowie z ZHP przekazali je na ręce Przewodniczącego Rady Miejskiej Janusza Okrzesika.

W ubiegły weekend delegacja harcerzy z Hufca Beskidzkiego wzięła udział w wydarzeniach Zlotu Betlejemskiego Światła Pokoju w Zakopanem. Podczas uroczystej mszy świętej w miejscowości Svit słowaccy skauci przekazali Światło delegacjom harcerzy przybyłym z całej Polski. Bielscy harcerze przewieźli Światło do Bielska-Białej, by już w najbliższą niedzielę (23.12) podzielić się nim ze wszystkimi mieszkańcami.

Hufiec Beskidzki zaprasza wszystkich chętnych do uczestnictwa w mszy świętej, w Katedrze Św. Mikołaja w Bielsku-Białej o godz. 12.30, po której, do godz.16.00 będzie można odebrać Światło Pokoju z harcerskiego stanowiska przed katedrą.  Betlejemskie Światło Pokoju można odebrać także w biurze hufca przy ul. Fryderyka Chopina 3 w godzinach urzędowania (do czwartku 20.12. br.).

źródło: Hufiec Beskidzki ZHP/UM Bielsko-Biała

Loteria Orlen
Mądry Natalia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.