środa, 02 styczeń 2019 15:02

Bielsko-Biała. Prezydent miasta dziękuje

Napisała

Komunikat Prezydenta Miasta:

Szanowni Mieszkańcy Bielska-Białej!

Bardzo dziękuję, że przyjęliście moje zaproszenie do udziału w ankiecie dotyczącej organizacji pokazów fajerwerków w naszym mieście i tak licznie wzięliście w niej udział.
W naszym sondażu zagłosowało blisko siedem tysięcy osób. To dowód, że sprawa pokazów pirotechnicznych budzi wśród bielszczan spore zainteresowanie i niemałe emocje.
Ostatecznie zdecydowana większość głosujących, bo ponad 60%, opowiedziała się za rezygnacją z pokazów sztucznych ogni podczas miejskich imprez.
Tak jak zapowiadałem wyniki ankiety są dla mnie wiążące. Oznacza to, że od przyszłego roku fajerwerki nie będą towarzyszyć ani obchodom święta miasta, ani powitaniu Nowego Roku, ani żadnym innym wydarzeniom organizowanym przez samorząd.
Sztuczne ognie postaramy się zastąpić innymi, równie atrakcyjnymi wizualnie pokazami. Takimi, które nie będą wzbudzać żadnych kontrowersji i które nie będą w najmniejszym stopniu uciążliwe dla ludzi i zwierząt.
 
Prezydent Bielska-Białej
Jarosław Klimaszewski

Mądry Natalia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.