czwartek, 14 marzec 2019 15:08

Bielsko-Biała: wystawa fotografii z akcją charytatywną

Napisała

Od 15 marca do 15 kwietnia br. w Gemini Park Bielsko-Biała odbędzie się wystawa zdjęć artystów biorących udział w koncercie #graMydoBBro.

Otwarcie wystawy zaplanowane jest na 15 marca br. na godzinę 18.00. Zdjęcia wystawione będą na licytację, a cały dochód przeznaczony zostanie na Hospicjum.

Portrety zostały wykonane w kuluarach Teatru Polskiego w dniu koncertu, po zejściu ze sceny każdego artysty, dyrektora Teatru oraz Prezydenta i Wiceprezydenta Miasta Bielska-Białej.
Zdjęcia wydrukowane są,dzięki wsparciu finansowemu Gemini Park Bielsko i Foto-Artur - Studio i laboratorium fotograficzne, w formacie 40x60 cm, na wysokiej jakości papierze fotograficznym, z umieszczonym stemplem autoryzacyjnym autora portretu i naklejone na usztywniającej piance.

5 kwietnia br. portrety będą opublikowane na stronie Facebook / graMY doBBro
? cena wywoławcza to tylko 50 zł,
? pod zdjęciem nalezy wpisać deklarowaną kwotę,
? 14 kwietnia br. o północy nastąpi zakończenie licytacji,
? po odbiór zdjęć należy się zgłosić do Gemini Parku w Bielsku-Białej i na ręce reprezentanta hospicjum dokonać deklarowanej wpłaty.

Patronat nad wystawą objął Krajowy Cech Fotografów.

Info: UM Bielsko-Biała

Mądry Natalia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.