środa, 11 lipiec 2018 21:35

Atak na bielskich policjantów

Napisała

Najbliższe 3 lata może spędzić w więzieniu 58-letni mężczyzna, który zaatakował interweniujących policjantów. Napastnik został szybko obezwładniony przez mundurowych z komisariatu w Kobiernicach. Usłyszał już zarzuty, a o jego dalszym losie rozstrzygnie wkrótce prokurator.

Nocą 10/11 lipca br. policjanci interweniowali w sprawie nietrzeźwego mężczyzny, który wszczął awanturę na jednej ze stacji paliw w Kobiernicach. Sprawca zachowywał się wyjątkowo agresywnie i wulgarnie. Widok umundurowanych stróżów prawa nie zrobił na nim większego wrażenia. W dalszym ciągu zachowywał się arogancko. W pewnym momencie napastnik zaatakował policjantów. Usiłował ich uderzyć i kopnąć. Odnosił się do stróżów prawa w lekceważący sposób. Zwracał się do nich wulgarnym, rynsztokowym słownictwem.
Sprawca został szybko i skutecznie obezwładniony. Zakuto go w kajdanki. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. O jego dalszym losie rozstrzygnie wkrótce prokurator.

Info: KPP Bielsko-Biała

Mądry Natalia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.