Mądry Natalia

Mądry Natalia

Urząd Gminy Jelesnia zaprasza na Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Jeleśnia w dniach:

26 marca br. w Gminnym Ośrodku Kultury, w Łodygowicach, odbyła się konferencja podsumowująca prace nad opracowaniem marki i jednocześnie inaugurująca wprowadzenie marki turystycznej "Żywiecki Raj" W konferencji uczestniczyli przedstawiciele różnych sektorów i środowisk: przedstawiciele samorządu terytorialnego, kultury, lokalni przedsiębiorcy, działacze społeczni, osoby którym leży na sercu dobro mikroregionu jakim jest Żywiecczyzna.

Uczniowie powiatu wadowickiego i oświęcimskiego walczyli o tytuł Multimedialnego Guru Powiatu Wadowickiego i Oświęcimskiego podczas IV Międzyszkolnego Testu Wiedzy Multimedialnej, który odbył się 22 marca br. w Zespole Szkół CKU w Radoczy.

25.03. br. wraz z Wojskowym Komendantem Uzupełnień w Oświęcimiu płk. Andrzejem Bandołą, burmistrz miasta wręczył srebrne medale „Za Zasługi dla Obronności Kraju”, nadanych przez Ministra Obrony Narodowej, rodzicom z terenu Gminy Kalwaria Zebrzydowska, których co najmniej trzech synów odbyło zasadniczą służbę wojskową.

Na terenie Gminy Wielka Wieś odbierane są odpady wielkogabarytowe, m.in.: stare meble, sprzęt AGD i RTV, zużyte opony (samochodów osobowych), popiół (w workach).

Urząd Miejski Krzeszowice zaprasza na potkanie informacyjne z przedstawicielem WFOŚiGW na temat programu „Czyste Powietrze” 4 kwietnia br. o godz. 17:00 do Sali Herbowej Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach, ul. Grunwaldzka 4.

Strona 1 z 773