24-29 września br. na kompleksie skoczni Skalite w Szczyrku rozegrane zostaną Mistrzostwa Świata Mastersów w skokach narciarskich.

Zgodnie z zarządzeniem Burmistrza Miasta nr 85/2018 z dnia 28 sierpnia 2018 roku w Szczyrku obowiązuje zakaz użwania materiałów pirotechnicznych.

W dniach 29-30 września br. odbędzie się turniej siatkówki o Mistrzostwo Czechowic-Dziedzic.

piątek, 21 wrzesień 2018 10:30

Zosia Mysłowska z Zabrzega z sukcesem szachowym

Napisała

Wielkim sukcesem zakończył się udział młodej szachistki LKS „STRAŻAK” Zabrzeg - Zosi Mysłowskiej - w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w szachach. W rozgrywanym w dniach 14-16 września br. turnieju szachowym w Pokrzywnej (woj. opolskie) młoda zawodniczka zajęła I. miejsce!

Od niedzieli 23 września br. autobusy Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej ponownie będą jeździły ulicą Bronowską.

12 oczyszczaczy powietrza o łącznej wartości 15 tysięcy złotych trafiło właśnie do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w Gminie Czechowice-Dziedzice. To kolejna już partia nowoczesnego sprzętu, dbającego o jakość i czystość powietrza w salach, w których przebywają najmłodsi mieszkańcy naszego miasta.

czwartek, 20 wrzesień 2018 14:45

Wystawa fotografii w BWA

Napisała

Galeria Bielska BWA zaprasza na otwarcie wystawy Katarzyny Ewy Legendź – pt. Retrogradacja Saturna w środę, 26 września br. o godz. 18.00 do Klubokawiarni Aquarium.

środa, 19 wrzesień 2018 19:07

„Nie może być słabych punktów”

Napisał

Dla jednych to zabawa, dla drugich – sposób na życie, ale są i tacy, którzy żartobliwie mówią o dożywociu. O czym mowa? A właściwie o kim? O miłośnikach wczesnośredniowiecznej historii i Bielskiej Drużynie Najemnej Svantevit. Jak szkolą się wojownicy? Kto wykonuje stroje i uzbrojenie? I dlaczego Ragnar walczy u boku Mieszka? Na te i inne pytania odpowiada Radosław Mrowiec z BDN Svantevit.

Strona 1 z 42

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA