wtorek, 18 grudzień 2018 14:26

Bielsko-Biała. Karnawał w Muzeum

Napisała

W noworocznym już nastroju - Koncert Chorus Polonicus Gothoburgensis 

wtorek, 18 grudzień 2018 14:24

Kolędowanie w bielskim muzeum

Napisała

Bluesowe kolędowanie ‒ Recital zespołu Factory of Blues

Około godziny 10 rano służby w Bielsku-Białej zostały powiadomione o podejrzanej przesyłce, która znajduje się w sądzie przy ulicy Cieszyńskiej. W kopercie znajdował się biały proszek, a także informacja o podłożonych ładunkach wybuchowych.

W dniach od 17 do 31 grudnia br., w Urzędzie Gminy Kozy odbędzie się dodatkowy nabór wniosków o włączenie do Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Gminy Kozy, na 2019 rok.

poniedziałek, 17 grudzień 2018 14:05

Bielsko-Biała: 55-latek zatruł się tlenkiem węgla

Napisała

55-letni mężczyzna trafił wczoraj do szpitala, na skutek zatrucia tlenkiem węgla. Szczegółowe okoliczności, w jakich doszło do tego zdarzenia wyjaśniają policjanci z komisariatu I w Bielsku-Białej.

poniedziałek, 17 grudzień 2018 12:59

33-latka z Bielska-Białej groziła koleżance nożem

Napisała

Najbliższe 3 lata może spędzić w więzieniu 33-letnia bielszczanka, która groziła nożem swojej 28-letniej koleżance. Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań na bielskim osiedlu Wojska Polskiego.

Żyjemy w czasach taniej sensacji i pogoni za lajkami. Często nie myślimy, co wstawiamy na nasze profile na portalach społecznościowych. Widzimy coś, robimy zdjęcie i już brylujemy w Internecie. Co jednak, gdy zdjęcie przedstawia czyjś wypadek? Lub co gorsza, jeśli w tym wypadku zginęła bliska nam osoba? Na ten trudny aspekt w swoim spocie zwracają uwagę strażacy z OSP Stare Bielsko.

Codziennie, w samo południe, pracownicy Sądu Okręgowego w Bielsku-Białej na 15 minut przerywają pracę, odchodzą od biurek i wychodzą przed budynek. W ten sposób pokazują, że solidaryzują się z pracownikami innych sądów w kraju i domagają się podwyżek płac.

Początkiem września Bielskie Centrum Kultury ogłosiło plebiscyt na wykonawców, których mieszkańcy chętnie zobaczyliby na scenie w Bielsku-Białej. 12 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie. Chcecie wiedzieć, kogo wybrali bielszczanie?

Strona 1 z 57
  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA