Śledczy z wydziału kryminalnego bielskiej komendy poszukują sprawcy, który 30 września około 4.45 w Bielsku-Białej przy ul. Warszawskiej, napadł na 59-letnią kobietę. Sprawcę zarejestrował uliczny monitoring.

środa, 17 październik 2018 14:57

Szczyrk. Nominacja Jana Mysłajka do nagrody starosty

Napisała

Samorząd miasta Szczyrk nominował w tym roku do Nagrody Starosty im. ks. Londzina sportowca Jana Mysłajka.

W dniach 18-20.10. br. odbędzie się XIV. Międzynarodowy Festiwal Chórów „Gaude Cantem” im. Kazimierza Fobera, którego organizatorem jest Polski Związek Chórów i Orkiestr Oddział w Bielsku-Białej przy udziale Regionalnego Ośrodka Kultury w Bielsku-Białej oraz Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej.

poniedziałek, 15 październik 2018 20:50

Wapienica. VIII. Konkurs Modeli Kartonowych - sukces KM DEDAL

Napisała

W konkursie rozegranym 13-14.10.br w Rudzie Śląskiej 82 modelarzy zgłosiło 235 modeli. Świetnie zaprezentowali się młodzi modelarze z KM DEDAL z Domu Kultury w Wapienicy.

Policjanci z komisariatu IV w Bielsku-Białej zatrzymali 45-letniego mężczyznę, który jest podejrzewany o kierowanie gróźb karalnych wobec 44-letniej kobiety i jej syna. Sprawca groził pokrzywdzonym śmiercią i spaleniem ich domu. Za przestępstwa te może trafić do więzienia na najbliższe 2 lata.

Nawet do 5 lat więzienia grozi 55-letniemu bielszczaninowi, który jest podejrzany o znęcanie się nad rodziną. Sprawca został zatrzymany przez policjantów z komisariatu II w Bielsku-Białej po kolejnej awanturze, którą wszczął z bliskimi.

piątek, 12 październik 2018 12:55

Szczyrk: jesienny rajd na Karkoszczonce

Napisała

Chata Wuja Toma na Przełęczy Karkoszczonka 6 października br. w Szczyrku przeżyła prawdziwe oblężenie.

W poniedziałek 8 października br. na kortach Racketlon Club odbył się pierwszy w tym roku szkolnym turniej Powiatowej Ligi Badmintona o Puchar Starosty Bielskiego

Począwszy od 23 maja 2019 roku, przez ponad trzy tygodnie, oczy całego futbolowego świata skierowane będą na Polskę – gospodarza Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019. Wszystkich, którzy chcieliby aktywnie wesprzeć organizację turnieju, PZPN zaprasza do udziału w Programie Wolontariatu. Elektroniczna rekrutacja ochotników została uruchomiona w poniedziałek 17 września.

Strona 1 z 46

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA