poniedziałek, 19 listopad 2018 15:21

Jutro akcja honorowej zbiórki krwi w KPP Bielsko-Biała!

Napisała

We wtorek, 20 listopada br., ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Katowic zaparkuje na terenie Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej przy ul. Zwierzynieckiej 9. Od 9.00 do 12.00.

poniedziałek, 19 listopad 2018 15:17

Bielsko-Biała. Nagór zgłoszeń do nagrody IKAR 2018

Napisała

Wydziału Kultury i Sztuki Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej przypomina o naborze kandydatur do Nagrody Prezydenta Miasta Bielska-Białej w dziedzinie kultury i sztuki IKAR 2018. Termin zgłaszania kandydatur upływa 30 listopada br.

11 zastępów straży pożarnej gasiło w sobotni poranek pożar budynku mieszkalnego w Ligocie. W pożarze ucierpiał 75-letni mężczyzna.

Policjanci z drogówki wspierani przez mundurowych z prewencji i referatu antynarkotykowego, przeprowadzili w sobotnią noc akcję „Dyskoteka”. Działania skierowane były przeciwko nietrzeźwym kierowcom oraz kierującym pod wpływem środków odurzających. W działania zaangażowany był także przewodnik psa szkolonego do wykrywania narkotyków ze Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Katowicach.

Policjanci z wydziału kryminalnego w Bielsku-Białej poszukują kierowcy, który w miniony wtorek około 21.30 w Bielsku-Białej na ul. Komorowickiej, na oznakowanym przejściu dla pieszych, potrącił 39-letniego mężczyznę.

Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który strzelał do przechodniów z kuszy.

Blisko 3 promile alkoholu miał w organizmie 43-letni kierowca Opla. Mężczyzna został zatrzymany przez świadka zdarzenia i przekazany w ręce policjantów z bielskiej drogówki.

Policjanci z komisariatu w Kobiernicach zatrzymali 14-latka, który odpalił petardę położoną na parapecie okna Posterunku Policji w Kozach. Poprzez swoje nieodpowiedzialne zachowanie nieletni spowodował szkody, które sięgają 1,5 tysiąca zł. Za swój czyn zatrzymany odpowie wkrótce przed sądem rodzinnym.

Policjanci z komisariatu I w Bielsku-Białej zatrzymali 16-letniego bielszczanina. Napastnik zaatakował na ulicy swojego rówieśnika. Dotkliwie go pobił, a następnie okradł.

Strona 1 z 52
  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA