piątek, 07 grudzień 2018 15:26

Spotkanie z podróżnikiem-alpinistą w Wapienicy

Napisała

W ramach Cyklu Spotkań z Niezwykłymi Ludźmi, Dom Kultury w Wapienicy zaprasza  14.12. br. o godz. 17.30 na spotkanie z podróżnikiem-alpinistą GRZEGORZEM GAWLIKIEM. Tematem spotkania będzie Ameryka Środkowa - MAJOWIE I WULKANY OD PANAMY DO MEKSYKU.  Wstęp wolny.

26 listopada br., w Bielsku-Białej, w sali byłego starostwa powiatowego, obecnie należącego pod Urząd Marszałkowski, odbyło się spotkanie podsumowujące projekt „Od szkolenia do zatrudnienia – EFS” dla uczestników grup projektowych Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP Bielsko-Biała.

Nawet do 5 lat za kratami grozi mężczyźnie zatrzymanemu przez policjantów z komisariatu II w Bielsku-Białej. 35-latek podejrzany jest o psychiczne znęcanie się nad swoją 72-letnią matką. W przeszłości zatrzymany był już karany za przemoc domową.

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Jasienicy st.asp. Grzegorz Bączek spotkał się z członkami klubu seniora i Fundacji „Pomóżmy ubogim”, działającej przy Parafii Rzymskokatolickiej Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bierach. Spotkanie zorganizowano w ramach projektu „Synergia społeczna w skoordynowanym systemie wsparcia seniorów”, współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego.

6 grudnia br. o godz. 10.00 w Komisariacie Policji w Jasienicy przy ul. Zdrowotnej 1401 odbędzie się uroczyste przekazanie nowo zakupionego urządzenia do samodzielnego badania stanu trzeźwości.

Śledczy z wydziału kryminalnego bielskiej komendy poszukują mężczyzny, którzy okradł bankomaty w Bielsku-Białej i Chrzanowie. Do kradzieży doszło w okresie pomiędzy 7 czerwca a 17 lipca. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu.

Do niecodziennego zdarzenia doszło na parkingu w Jasienicy przy ul. Zdrowotnej. Kierująca zaparkowała Fiata na wydzielonym miejscu parkingowym, a kiedy wróciła zauważyła, że jej samochód stoi kilka miejsc dalej, na przejściu dla pieszych.

wtorek, 04 grudzień 2018 15:42

Mianowania w bielskiej policji

Napisała

3 listopada br. w bielskich jednostkach odbyły się uroczystości wręczenia rozkazów powierzających pełnienie obowiązków służbowych, rozkazów o powołaniu oraz mianowaniu na stanowiskach kierowniczych. Rozkazy wręczył policjantom Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej insp. Krzysztof Herzyk. Zmiany objęły komisariaty: III w Bielsku-Białej oraz Szczyrku i wydział kryminalny.

Firma Geobid z Katowic wygrała przetarg na modernizację i rozbudowę systemu teleinformatycznego obsługującego procesy związane z udostępnianiem materiałów PZGiK* w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach oraz Starostwie Powiatowym w Cieszynie.

Strona 1 z 55
  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA