poniedziałek, 24 wrzesień 2018 14:25

Śmiertelny wypadek w Mesznej. Nie żyje 35-latek

Napisała

Policjanci ustalają okoliczności wypadku do jakiego doszło w piątek w godzinach porannych w Mesznej w powiecie bielskim. W wyniku najechania przez traktor zginął 35-letni mężczyzna.

W zastraszającym tempie zmieniają się nazwy szkół w całej Polsce. „Nowe” placówki edukacyjne pojawiły się także w Bielsku-Białej.

W związku z informacjami na temat Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, jakie pojawiły się podczas wczorajszej debaty w Sali NOT, Urząd Miejski w Bielsku-Białej  przesyła wyjaśnienia kierownika placówki:

24-29 września br. na kompleksie skoczni Skalite w Szczyrku rozegrane zostaną Mistrzostwa Świata Mastersów w skokach narciarskich.

Zgodnie z zarządzeniem Burmistrza Miasta nr 85/2018 z dnia 28 sierpnia 2018 roku w Szczyrku obowiązuje zakaz użwania materiałów pirotechnicznych.

W dniach 29-30 września br. odbędzie się turniej siatkówki o Mistrzostwo Czechowic-Dziedzic.

piątek, 21 wrzesień 2018 10:30

Zosia Mysłowska z Zabrzega z sukcesem szachowym

Napisała

Wielkim sukcesem zakończył się udział młodej szachistki LKS „STRAŻAK” Zabrzeg - Zosi Mysłowskiej - w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w szachach. W rozgrywanym w dniach 14-16 września br. turnieju szachowym w Pokrzywnej (woj. opolskie) młoda zawodniczka zajęła I. miejsce!

Od niedzieli 23 września br. autobusy Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej ponownie będą jeździły ulicą Bronowską.

Strona 1 z 42

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA