piątek, 15 marzec 2019 14:41

"Otyliada" w Bochni już jutro!

Napisała

VI Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki OTYLIADA 2019 zaczyna się już jutro o godz. 18.00, a kończy w niedzielę 17.03.br. nie później niż o godz. 6.00. Drogą elektroniczną zapisało się 60 osób, co stanowi tegoroczny limit.

Kilka zasad udziału w zawodach:
1. w dniu startu Maratonu tj. w sobotę 17 marca – Biuro Zawodów (w kasie pływalni) NIE PRZYJMUJE ZAPISÓW!
2. Maraton rusza o godz. 18.00 – dla jego uczestników jest zarezerwowany cały basen sportowy (tory 1, 2, 3, 4, 5, 6)
3. uczestnicy mogą wchodzić na obiekt w godzinach od 18.00 do 21.30
4. każdy uczestnik może wejść do wody dowolną ilość razy, jednakże osoby które opuszczą obiekt po godz. 22.00 nie zostaną już dopuszczone do dalszych startów, Przerwa na jeden odpoczynek może wynosić nie więcej niż 15 minut !
5. każdy uczestnik ma zagwarantowany niewielki posiłek regeneracyjny, ponadto w czasie trwania Maratonu na obiekcie można mieć własny prowiant
6 Maraton odbywa się pod opieką ratowników WOPR, dodatkowych służb medycznych i komisji sędziowskiej
7. Maraton kończy się w niedzielę 17 marca nie później niż o godz. 6.00
8. nad przebiegiem Maratonu czuwa komisja sędziowska, która kieruje się zapisami Regulaminu imprezy dostępnego na stronie www.otyliada.pl.

Trzeba pamiętać o tym, że zgodnie z zasadami każdy uczestnik przy wejściu na pływalnię musi okazać dokument pozwalający na stwierdzenie tożsamości oraz wypełnia oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem zawodów i pływalni ,na której uczestniczy w maratonie, oraz stanie zdrowia pozwalającym na udział w VI Ogólnopolskim Nocnym Maratonie Pływackim i wynikających z tego konsekwencji. (wzory na stronie otyliada.pl w zakładce”pliki”).

Biuro Zawodów będzie otwarte w sobotę 16 marca br. od godz. 17.30, będą tam dostępne pakiety startowe i wspomniane oświadczenia. W przypadku osób niepełnoletnich oświadczenia muszą być podpisane przez rodzica lub opiekuna prawnego!

Info: Kryta Pływalnia im. J. Korta w Bochni

Mądry Natalia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.