wtorek, 02 kwiecień 2019 12:44

Trudny mecz młodzików MOSiR-u Bochnia

Napisał

W poniedziałek 1 kwietnia, młodzi zawodnicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni, biorący udział w rozgrywkach I ligi okręgowej D1 młodzików, rozegrali 2 kolejkę mierząc się na wyjeździe z drużyną LUKS Skrzyszów. Po trudnym meczu zawodnicy z Bochni wygrali 1:2 (0:0).

Spotkanie od początku było bardzo wyrównane. Trener bochnian Mirosław Sobieszczyk, po meczu zaliczył spotkanie do trudnych. Pierwszą bramę zawodnikom Bochni udało nam się zdobyć dopiero w 10 minucie drugiej połowy – strzelił ją Kacper Rajca. Radość drużyny ze zdobytej bramki trwała krótko, ponieważ dwie minuty później gospodarze doprowadzili do wyrównania. W doliczonym czasie Kajetanowi Fortunie udało się a przeważyć szalę zwycięstwa na stronę gości.

Skład i dotychczasowy dorobek bramkowy zawodników MOSiR-u Bochnia: Kajetan Fortuna 1, Kacper Rajca 1, Iwo Wolnik, Jakub Strzałka (bramkarz), Maciej Rachfał, Szymon Kolasiński, Szymon Jarosz, Dawid Goryczko, Karol cieśla oraz Krzysztof Stokłosa, Igor pala, Jakub Brzęk, Piotr Broszkiewicz (bramkarz).

Następna kolejka zostanie rozegrana w Bochni w niedzielę 7 kwietnia z Dąbrovią Dąbrową Tarnowską. Po dwóch spotkaniach, Dąbrovia plasuje się na drugim miejscu, tuż za MOSiR-em Bochnia, co zapowiada ciekawy mecz. Początek o godz. 10:00. Zapraszamy do kibicowania!

Mirosław Haładyj

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.