wtorek, 12 listopad 2019 09:13

Bochnia. UWAGA! Od 12 listopada obowiązuje nowa organizacja ruchu wokół pływalni

Napisał

12 listopada br. władze pływalni wprowadzają na terenie przez nią zarządzanym – stałą organizację ruchu. Na głównym parkingu wprowadzona zostanie strefa ruchu. Klienci, a także osoby „przygodnie parkujące” wokół pływalni, są proszone proszone o zapoznanie się z nowymi zasadami parkowania, które wchodzą w życie już dzisiaj.

W odpowiedzi na liczne apele Klientów, od 12 listopada br. pływalnia wprowadza na terenie zarządzanym przez siebie – stałą organizację ruchu. Parkingi wyłącznie na czas korzystania z pływalni, strefa ruchu, zakaz zatrzymywania się i postoju, to tylko niektóre zmiany wokół obiektu. Dyrekcja prosi o dokładne sprawdzenie tego, w jaki sposób obecnie zorganizowany jest ruch samochodowy wokół placówki.

Od 12 listopada br. – na potrzeby kontroli straży miejskiej lub policji – należy zachować paragon lub inny dokument potwierdzający skorzystanie z usług pływalni, w tym podmiotów działających na jej terenie!

UWAGA! Obiekt jest monitorowany!

Mirosław Haładyj

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.