wtorek, 03 lipiec 2018 10:49

4. Święto Gminy Bochnia coraz bliżej!

Napisała

Już 7 i 8 lipca br. Wójt Gminy Bochnia oraz Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Bochni zapraszają na kolejne Święto Gminy Bochnia, które odbędzie się na boisku sportowym KS Victoria Słomka-Gawłów.

Święto Gminy Bochnia rozpocznie się niezwykle emocjonującym i pełnym ciekawych konkurencji Turniejem Sołectw, w którym sołtysi i mieszkańcy poszczególnych miejscowości będą walczyć o Puchar Wójta Gminy Bochnia i atrakcyjne nagrody.

Przez dwa dni pracownia RERUM Kinga Magdoń będzie również organizować czas najmłodszym gościom poprzez warsztaty eko „Fruniemy do nieba”, które pobudzą wyobraźnię, współpracę i chęć do działania. Przy dobrej zabawie, wraz z rodzicami dzieci stworzą fruwające zwierzaki.

Po południu, od godziny 18:00 będzie królować muzyka disco. Rozpocznie zespół POWER PLAY, znany m.in. z takich hitów jak: ,,Co ma być to będzie’’, ,,Kochaj mnie’’, ,,Lubisz to lubisz’’. Następnie na scenie pojawi się zespół WEEKEND z kultowym utworem ,,Ona tańczy dla mnie’’. Około godziny 22:00 niezastąpiony DJ Marco zaprosi wszystkich na całonocną, autorską dyskotekę pod gwiazdami.

Niedzielne świętowanie rozpocznie się od godz. 14:00 „Świętem Latawca”. Na tą okazję zostały przygotowane liczne gry i zabawy dla całych rodzin, w których będzie można powalczyć o atrakcyjne nagrody. Nie zabraknie konkursu na najpiękniejszy, samodzielnie wykonany latawiec.

Występy scenicznie rozpocznie o godzinie 17:00 rRgionalny Zespół Pieśni i Tańca „Siedlecanie”. Po nich koncert niezwykle utalentowanych młodych laureatów Gminnego Konkursu Wokalnego, w tym Agnieszki Nowakowskiej i Piotra Sieczki uczestników The Voice Kids. Następnie wystąpi Orkiestra Dęta Baczków, która wykona największe przeboje ze swojego repertuaru.

O 20:30 wystąpi gwiazda Święta Gminy Sylwia Grzeszczak z zespołem. Wokalistka wydała dotychczas 4 albumy studyjne, a większość singli stało się niekwestionowanymi przebojami, które błyskawicznie podbiły serca publiczności, m.in.: ,,Małe rzeczy’’, ,,Sen o przyszłości’’, ,,Tamta dziewczyna’’, ,,Pożyczony’’, ,,Księżniczka’’, zajmując pierwsze miejsca na liście najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. W czasie tego wyjątkowego koncertu wspólnie z Sylwią Grzeszczak jedną z jej piosenek zaśpiewa zwyciężczyni gminnego konkursu na najlepszego młodego wokalistę.

Koncert Sylwii Grzeszczak zakończy widowiskowy pokaz sztucznych ogni, po którym najwytrwalsi goście będą mogli się jeszcze bawić z ELECTRIC GIRLS – najbardziej rozchwytywanym, kobiecym zespołem na rynku eventowym!

Przez cały weekend będą czekać atrakcje mobilnego parku rozrywki oferowane przez profesjonalny lunapark JN-LUNAPARK.

Konferansjerami tegorocznej edycji Święta Gminy Bochnia będą:

  • dziennikarka Radia Plus – Agata Petela oraz
  • Kris Kojder znany prezenter telewizyjny i radiowy.  
  • Info: UG Bochnia
  • Dla gości przygotowany został obszerny parking.
Mądry Natalia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.