środa, 19 września 2018 09:03

Bochnia. Judocy MOSiR-u na podium!

Autor Mądry Natalia

W miniony weekend bocheńscy judocy uczestniczyli w dwóch prestiżowych zawodach. W obydwu zawodnicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni osiągnęli znakomite wyniki. Brąz i V. miejsce na Pucharze Polski Juniorek i Juniorów w Sochaczewie!

15 wrzesnia
Krzysztof Kozak, startujący w kategorii 66 kg, zdobył brązowy medal, przegrywając tylko jedną walkę z Azerbejdżaninem. Warto zaznaczyć, że Krzysztof rozpoczął teraz walki w wyższej kategorii – do tej pory walczył w kat. 60 kg. W tych samych zawodach bochnianin Konrad Stanuszek w kategorii 81 kg wywalczył V. punktowane miejsce. Zawodnikowi na zawodach towarzyszył trener Waldemar Kowalski.

16 września
w Bytomiu odbyły się eliminacje do Mistrzostw Polski Młodzików. Awans uzyskali zawodnicy, którzy zdobyli I-VIII miejsce.