Wprowadzenie strefy płatnego parkowania w Bochni Wyróżniony

Gmina Miasta Bochnia informuje, że trwają obecnie prace związane z wprowadzeniem nowej organizacji ruchu w związku z rozpoczęciem poboru opłat w dniu 1 października 2018 r. w oparciu o Uchwałę Nr XXXII/263/17 Rady Miasta Bochnia z dnia 30 marca 2017 r. w sprawie wprowadzenia strefy płatnego parkowania.

Instalowane znaki pionowe są pierwszą oznaką wprowadzanych zmian. Prosimy zwracać uwagę na wprowadzane zmiany i od 1 października dostosować się do nowych znaków pionowych i poziomych.

W niedługim czasie pojawią się parkomaty, w których będzie możliwość wnoszenia opłat bilonem i kartami płatniczymi, a także uruchomiona zostanie możliwość wnoszenia opłat za pomocą aplikacji mobilnej instalowanej na telefony komórkowe (dla systemów Android i iOS) w SPP Bochnia.

Operator Strefy Płatnego Parkowania wspólnie z Gminą Miasta Bochnia zachęcają do odwiedzenia strony www.strefappbochnia.info, gdzie znajdują się informacje o Strefie, a także formularz do pobrania dla osób ubiegających się o Abonament postoju dla Mieszkańca. Operator SPP informuje ponadto, że od dnia 27.09.2018 r. będzie istniała możliwość złożenia wniosków, np. w sprawie wykupu abonamentu dla mieszkańców, w Biurze Strefy Płatnego Parkowania na ul. Białej 16 w Bochni.

Info: Starostwo Powiatowe w Bochni

Mądry Natalia

Mądry Natalia

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA