Marzena Gitler

Marzena Gitler

Tarnowscy policjanci szukają świadków zdarzenia, do którego doszło w niedzielę, 15 września ok. godz. 23.40. Ktoś kilka razy strzlił do autobusu przejeżdżającego przez Wolę Rędzińską. Dziś zatrzymano w tej sprawie 4 osoby. Co ustalono?

Ruszyły zapisy na drugą edycję biegu 100 miles of Beskid Wyspowy. Bieg odbędzie się w dniach 1-2 maja 2020 roku. Zawodnicy wystartują na 4 dystansach: 10 mil, 40 mil, 60 mil i 100 mil.

17 września, w rocznicę sowieckiej napaści na Polskę, przed mieleckim Pomnikiem Sybiraków spotkali się przedstawiciele władz samorządowych, delegacje służb mundurowych oraz uczniowie mieleckich szkół.

Trwa Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu (ang. European Mobility Week). Do akcji włączyło się w całej Europie ponad 2800 miast, organizowanych jest ponad 2000 różnego rodzaju akcji. W kampanii aktywnie uczestniczy również Województwo Małopolskie oferując bilet za symboliczną "złotówkę".

Wczoraj policjanci dębickiej drogówki pracowali na miejscu kolizji, do jakiej doszło na autostradzie A4. Kierujący mercedesem sprinterem stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w bariery i pojazd przewrócił się na bok. 

Już są! - świeżutkie, pachnące jeszcze farbą drukarską i emocjami twórczymi autorów ulotki questowe po Bazie Lubogoszcz w Kasince Małej. To trzecia z wypraw odkrywców po terenie Gminy Mszana Dolna, a czwarta „zagórzańska” wyprawa.

Strona 1 z 640