piątek, 07 grudzień 2018 15:30

W Dziewinie strzelały… „Sokoły”

Napisała

5 grudnia br. na strzelnicy Klubu Strzeleckiego LOK "Puszcza" Dziewin gościły harcerki ZHP z 14 Drużyny Harcerskiej "Sokoły" działającej przy Zespole Szkół w Grobli. Była to okazja do zdobywania nowych umiejętności, zbieżnych również z działalnością Ligi Obrony Kraju.

piątek, 07 grudzień 2018 15:28

Bocheńska młodzież z pomocą dla Litwy

Napisała

4 grudnia br.  w bocheńskiej jednostce OHP odbył się finał akcji pomocowej dla polskich dzieci na Litwie. Jak co roku młodzież z Klubu Aktywnych zebrała najpotrzebniejsze artykuły chemiczne, żywnościowe i papiernicze.

piątek, 07 grudzień 2018 11:58

Bochnia: oszustwo „na wymianę rynien”

Napisała

Coraz to nowsze i sprytniejsze metody wymyślają oszuści. Kiedyś była to metoda „na wnuczka”, jeszcze niedawno „na policjanta”, a teraz… „na wymianę rynien”. O tej ostatniej boleśnie przekonała się jedna z mieszkanek Bochni.

DKF Maciste / Kino Regis / Miejski Dom Kultury w Bochni i Agencja koncertowa yMusic zapraszają w dniach 12-13 grudnia na festiwal filmu "Patrz więcej". 

Zawodnicy MOSiR Bochnia w sobotę 1 grudnia 2018 r.  brali udział w finale czwartej edycji International Judo League, która była zarazem II Memoriałem Trenera Edwarda Faciejewa. Ostatni z ośmiu turniejów został rozegrany w Opolu, a  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni zajął ostatecznie  w finale 12 miejsce na 156 startujących w lidze klubów z Polski i zagranicy!

wtorek, 04 grudzień 2018 15:48

Bochnia. Mikołajkowy Turniej Judo Dzieci

Napisała

Towarzystwo Sportowe MOSIR Bochnia oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni zapraszają na Mikołajkowy Turniej Judo Dzieci, który odbędzie się w niedzielę 9 grudnia br.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni serdecznie zaprasza na mecz II ligi piłki ręcznej mężczyzn MOSiR Bochnia - MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec, który odbędzie się w najbliższą sobotę 8 grudnia. Będzie to 10 kolejka, (trzecia w II rundzie). Początek spotkania o godz. 17.00.

W niedzielę 2 grudnia br. juniorki Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrały drugi mecz w swojej kategorii. Tym razem na wyjeździe walczyły z Dąbrówką.

wtorek, 04 grudzień 2018 15:15

Wypadek w Łazach. Ranna jedna osoba

Napisała

Jedna osoba została ranna po porannym wypadku w miejscowości Łazy w powiecie bocheńskim. Na drodze krajowej 94 doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów.

Strona 1 z 55
  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA