piątek, 14 grudzień 2018 13:08

Młody na emeryturze

Napisała

Mundurowy, samorządowiec, społecznik, nauczyciel, strzelec… Młody emeryt, któremu wciąż brakuje czasu. Zawsze tam gdzie coś ważnego dzieje się w jego małej Ojczyźnie. Przy akcjach społecznych, na strzelnicy, w remizie, klubach, szkołach, na lokalnych uroczystościach. Tworzy, organizuje, buduje, uczy – zostawiając po sobie ślad.

piątek, 14 grudzień 2018 13:05

Bochnia. Zmiana godzin pracy w starostwie

Napisała

Starostwo Powiatowe w Bochni informuje o zmianach godzin pracy urzędu w Wigilię i Sylwestra.

piątek, 14 grudzień 2018 09:35

Tragiczny wypadek w Bochni. Nie żyje 85-latek

Napisała

Smutne wieści z Bochni. Dzisiaj nad ranem w wyniku potrącenia zmarł 85-latek.

Lokalny samorząd informuje, że na terenie Gminy Nowy Wiśnicz działa system informacyjno-pomiarowy marki BESKID INSTRUMENTS służący do inwentaryzacji i monitoringu terenów, na których mogą występować przekroczenia norm jakości powietrza głównie pyłów PM 2,5 oraz PM 10. Dzięki sprawnej pracy systemu mieszkańcy są na bieżąco informowani o stanie jakości powietrza w miejscach, w których przebywają na co dzień.

W ramach corocznego plebiscytu „Policjant Roku Małopolski” Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie wyróżnia stróżów prawa z całego województwa.

czwartek, 13 grudzień 2018 13:22

Wiśnicki ośrodek zyskał gazowe ogrzewanie

Napisała

W bm., w ramach zadania „Zagospodarowanie terenu przed budynkiem Ośrodka Edukacji Regionalnej w Starym Wiśniczu” wykonano utwardzenie nawierzchni przed budynkiem ośrodka poprzez wyłożenie powierzchni na ok. 85m2 kostką betonową typu granit płukany.

środa, 12 grudzień 2018 13:43

W Proszówkach nie chcą zwolnienia lekarki

Napisała

717 podpisało się pod protestem w związku ze zwolnieniem z pracy w Ośrodku Zdrowia w Proszówkach lek. med. Barbary Salamon.

W sobotę 8 grudnia br. dwa zespoły Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozpoczęły zmagania w Halowej Lidze Orlików, w rozgrywkach organizowanych przez Podokręg Piłki Nożnej w Bochni.

W mikołajowym turnieju udział brało 18 klubów: Gwardia Tychy, KS Budowlani Sosnowiec, MDK Kraków, MKS PM Tarnów, MOSiR Bochnia, MOSiR Tuchów, SC Triumf Kiev, Tora Wierzchosławice, TS Wisła Kraków, UKJ Kocmyrzów Luborzyca, UKS Grot Kraków, UKS Judo Mysłowice, UKS Judo Wolbrom, UKS Olimp Skaryszew, UKS Wolania Wola Rzędzińska, UMKS Ostrowiec, UMKS Żak Kielce, ZKJ Yamabushi.

Strona 1 z 56
  1. Więcej na GŁOS24
  2. BIZNES
  3. STYL ŻYCIA
  4. ZDROWIE I URODA
  5. MOTORYZACJA
  6. KULTURA
  7. SPORT
  8. TURYSTYKA
  9. EDUKACJA
  10. POLITYKA